Rüyada Araba Yanması Görmek Ne Demek İslami?

Rüyada Araba Yanması

Rüyada araba yanması görmek , kişinin hem maddi hem de manevi anlamda problemler yaşayacağına , geçmiş zamanda insanlara karşı yapmış olduğunuz kötülüklere işaret eder.

Bunun yanı sıra yakın çevrenizde bulunan insanlarla iletişim problemi yaşayacağınıza , yanlış kişiler ile arkadaşlık kurarak hatalar yapacağınıza , iş hayatınızda bir türlü başarıya ulaşamayacağınıza , maddi yönden sıkıntılar yaşayıp canınızın çok sıkılacağına delalet eder.

Rüyada Yanan Arabanın Sönmesi

Rüyada yanan arabanın söndüğünü gördüyseniz , eskiden yapmış olduğunuz kötülüklerden ya da günahlardan dolayı tövbe edeceğinize ,

yaptığınız olumsuz davranışlardan dolayı pişmanlık duyacağınıza ve tehlikeli arkadaşlıklar kuracağınıza delalet eder.

Rüyada Arabanın Patlaması

Rüyada bir arabanın patladığını gördüyseniz , bir yakınınızda kötü haber alacağınıza alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin kötü olaylarla karşı karşıya kalacağına , bu konuda çok dikkatli olması gerektiğine ve tedbiri hiçbir zaman elden bırakmamasına yorulur.

Kişi aynı zaman da yeni bir işe girdiği zaman kesinlikle çok dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Yanan Arabaya Binmek

Rüyada yanan arabaya binmek , rüya sahibinin yeni bir tehlikeye gireceğine , bu konuda çok dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi bunların yanı sıra kendisine zarar verecek olan kişiler ile arkadaşlık kuracağına ya da ortaklık yapıp büyük zarara uğrayacağına delalet eder.

  Rüyada At Arabasına Binmek Kullanmak ve Gezmek
5 yorum

5 thoughts on “Rüyada Araba Yanması Görmek Ne Demek İslami?

  1. Rüyamda benim arabamla yan yana duran başka bir araba yanmaya başladı.Ancak duman yoktu alevler yükseldi.ben hemen arabamı başka bir yere çektim.diğer araba yandı.bu rüyanın ne anlama geldiğini merak ediyorum

  2. Ben de saat 04:00 civarlarında gördüğüm rüyamda 2 defa yaptırdığım aracımın içine biniyorum. Aracı tamirhaneden eve getiriyorum. Evin önünde durup araçtan indiğimde aracın ön lastiğinin indiğini ve motor kaputunda dumanların çıktığını motor kısmının yanmış olduğunu görüyorum.
    İnşaallah tamirini yaptırdığım araç düzen tutar. Birkaç saat sonra gidip aracı alıp deniyeceğim. Herşey belli olacak.

  3. Benrüyamda arabamın bir kişi tarafından kulnılırken arabayı yoldan çıkarıp ve birden yandığını görüp ağlamak ne anlamagelir

  4. Rüyamda evde ailecek oturuyoruz ama balkondayız balkon yüksek oldu içinde yerde oturuyor herkes bende dışarıyı seyrediyordum karşimizda yol var ortasında da dere var iki tane arac gördüm kavga ediyorlardı ve sonundada bir tanesi dereye ucdu aralarındaki neden dolayı diğer araçda dereye ucdu ama tam oturdumuz evin altına geldi bende o arabaya bakdım ve yanıyor oldunu gördüm herkesi aya kaldırdım evde olan araba patlıycak diye uzaklaşdırdım o iki arabada pAtladı ama böyle bir patlama yok bina yandı ve ben de bu korkuyla uyandım ama çok şükür de kimseye birşey olmadı

  5. 4 kişiyiz. Ben eski model bir arabayı çalıştırıp uzaklaştırmak istiyorum. Araba o sırada yanıyor. Tam arabayı çalıştırdığım sırada arkadan bir patlama sesi geliyor ve alevler iyice yükseliyor. Ben ikinci patlama olur diye arabadan inip kaçıyorum. Bir duvarın arkasına saklanıyorum. Başka birisi arabayı alıp uzaklaştırıyor ve arabayı söndürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.