Rüyada Görümce Görmek Ne Demek? ( İslami)

Rüyada görümce görmek , toplum tarafından pek sevilmeyen ve hoş bakılmayan tavırlar sergileyeceğinize , sergilemiş olduğunuz bu saygısız ve kötü hareketlerden dolayı çok ayıplanacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra ailenizle büyük kavgalar ve tartışmalar yaşayacağınıza delalet eder. Bu rüya genel olarak hayırsız , tatsızlık , huzursuzluk gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyada Görümce ile Tartıştığını Görmek

Rüyada görümce ile tartıştığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine , iş ve sosyal yaşamınızda bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalacağınıza,

iş hayatınızda yaşayacağınız olumsuzluklardan dolayı moralinizin çok bozuk olacağına , hem maddi hem de manevi olarak büyük kayıplara uğrayacağınıza alamet eder.

Bunun haricinde hane içerisinde bazı sorunların yaşanacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğinize yorulur.

ruyada-gorumce-gormek
ruyada-gorumce-gormek

Rüyada görümceyle sohbet etmek

Rüyada görümce ile sohbet ettiğinizi gördüyseniz , dağınık olan yaşamınızı artık düzene sokacağınıza , sıkıntılı günlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza,

uzun zamandan beri hep içerisinde bulunmuş olduğunuz dertlerin artık sonuna gelerek mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğinize delalet eder. Bu rüya genel olarak mutluluk , bereket ve hayır gibi anlamlara gelir.

Rüyada görümceyle kavga ettiğini görmek

Rüyada görümce ile kavga ettiğinizi gördüyseniz , hem olumlu hem de hayırlı gelişmeler yaşayacağınıza , işlerinizin bundan sonra yoluna gireceğine,

maddi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve iş konusundaki başarılarınızdan dolayı terfi alacağınıza yorulur.

Rüyada Görümce Görmek Ne Demek?

Rüyada görümce görmek sıkıntı ve sorunlara işarettir. Rüyada görümce gören kişinin çeşitli sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Görümcesini rüyasında gören kişinin ailesinde huzursuzluk çıkacağı ve ailesi ile arasında sorun çıkacağına dalalet edilir. Rüyada görümce görmek; kişinin ailesiyle yaşayacağı huzursuzlukla birlikte ailesi tarafından küçümseneceğine, aralarında çıkacak olan sıkıntının üzüntü getireceği şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyada görülen görümce, toplum içinde pek sevilmeyen hareketlerden dolayı ayıplanacağınıza işaret eder. Sergilediğiniz hal ve hareketleriniz toplum içinde hoş karşılanmayacağı ve olumsuz yada beğenilmeyen kötü hareketlerinizden dolayı ayıplanacağınıza hatta toplum nezdinde sevilmeyen birisi olacağınıza işaret eder.
Aynı zamanda kişinin rüyasında görümcesini görmesi aile içinde yaşanacak sıkıntı ve problemlere de işaret etmektedir. Yaşayacağınız olayların ailenizle aranızda büyük kavgaların doğmasını tetikleyeceği şeklinde de tabir edilmektedir. Tartışmaların büyük kavgalara dönüşeceği şeklinde yorumlanmakla birlikte rüyadaki görümcenin kişi için hayırsızlık, huzursuzluk ve tatsızlık anlamlarına geldiği de rivayet edilmektedir.

Rüyada Görümceyle Konuşmak Neye İşarettir?

Kişinin rüyasında görümcesi ile konuşması hayır olarak tabir edilir. Kişinin yüzünün gülmeye başlayacağına işaret olan bu rüya, sıkıntılı, üzüntülü ve gergin geçen günlerin yavaş yavaş geride kalacağına delalet eder.
Eğer rüyanızda görümceniz ile sohbet ettiyseniz yaşamınızın düzene gireceği ve feraha ereceğiniz günler yakın anlamını taşır. Rüyada görümce ile sohbet etmek; dağınık yaşamınızın yavaş yavaş düzene gireceği, sıkıntılı günlerin geride kalacağı, dertlerinizin biteceği, feraha kavuşacağınız ve sıkıntı ve dertlerinizin son bulmasıyla mutluluk dolu ve huzurlu bir yaşamınızın başlayacağına işaret etmektedir. Hayır, bereket ve mutluluk anlamlarına gelen bu rüya mutlu ve huzurlu bir hayatın başlangıcında olduğunuza delalet eder.

Rüyada Görümce İle Tartışmak

Sıkıntı ve sorun olarak tabir edilen görümce, işlerin yolunda gitmeyeceğine sıkıntılı günlerin başlayacağına işarettir. Rüyada görümce ile tartışmak; yaşanacak olan olumsuzlukların ardından iş hayatında yaşanacak olan kayıplara işaret eder.
Kişinin rüyasında görümcesini görmesi, işlerinin yolunda gitmeyeceği ve sıkıntılı günlerin başlayacağı anlamlarını taşır. Rüya sahibi için zor günlerin beklediği, sıkıntılarla karşı karşıya kalacağına, iş hayatında yaşanacak olan sıkıntıların ardından maddi ve manevi kayıpların yaşanacağına işaret eder. Yine bu rüya aile içerisinde yaşanacak sorunlara ve sıkıntılı bir dönemin başlayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Görümce İle Kavga Etmek

Her ne kadar sorun ve sıkıntı olarak tabir edilse de görümce ile kavga hayır olarak yorumlanır. Rüyada görümce ile kavga etmek; işlerin yoluna gireceğine dalalet eder. Kişinin rüyasında görümcesi ile kavga etmesi, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına işarettir. Yaşanan sorun ve düzensizliklerin ardından işlerin yoluna gireceği ve maddi sıkıntıların son bulacağı şeklinde yorumlanır. Maddi sıkıntıların sona ermesinin ardından kişinin feraha kavuşacağı mutlu bir yaşamın başlayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada görümce ile kavga etmek rüya sahibinin işindeki başarılarından dolayı alacağı terfi olarak ta yorumlanır.
Bazı rüya tabircilere göre rüyada görümce görmek; sevinç, müjde, bereket ve bolluk olarak tabir edilir. Rüyada görülen görümce, ailede olacak yeni doğum ile aileye yeni fertlerin katılacağına, sevinçli ve müjdeli haber almaya işarettir. Yine bu rüya haneye bolluk ve bereket geleceğine ve rızkın bollaşacağına dalalet eder.
Eğer rüya sahibinin rüyasında gördüğü görümcesi yaşça kendisinden büyükse sevinç ve huzura, eğer yaşça küçükse üzüntü ve kedere işarettir. Görümcenin yaşça küçük olması rüya sahibi için üzüntülü ve kederli günlerin başlayacağı şeklinde yorumlanır.
Her ne kadar sevinç ve ferahlık olarak yorumlansa da rüyada görülen görümce, aile arasında yaşanacak tartışma ve meydana gelecek anlaşmazlıklara işaret eder. Aynı evde birlikte yaşayanlar arasında dedikodunun başlayacağı hatta aralarının bir bozulabileceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
12 yorum

12 thoughts on “Rüyada Görümce Görmek Ne Demek? ( İslami)

  1. Küsolduğum görümce min yıllar sonra benim evime geldi üzerinde kırmızı bir elbise vardı yinede onunla hiç konuşmadık yüzüne dahi bakmadım morali çok bozuktu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.