Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek Ve Ağlamak Ne Demek?

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin sağlıklı ve huzurlu olacağına , sağlığına düşkün birisi olduğunuza , stresten uzak kalarak rahat ve konforlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra gerçekte hastaysanız doktora gidip kendinize baktıracağınıza ve bundan sonra hastalık çekmeyeceğinize ve her zaman kendinize çok iyi bakacağınıza delalet eder.

 

Rüyada Arkadaşının Öldüğüne Ağlamak

Rüyada arkadaşının öldüğüne ağlamak , gerçekte arkadaşlarınız tarafından çok sevilen birisi olduğunuza , yardım etmeyi çok seven ve eli açık birisi olduğunuza işaret eder.

Aynı zaman da aileniz tarafından her zaman destek göreceğinize , kısa zaman içerisinde büyük bir paraya kavuşacağınıza , anlayışlı birisi olduğunuzdan dolayı çevrenize her zaman yardım edeceğinize ve böylelikle sevilen birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada Arkadaşının Ölüm Haberini Duymak

Rüyada arkadaşının ölüm haberini duymak , gerçekte sağlığınıza çok dikkat ettiğinize , kendinize çok iyi baktığınıza , hem beslenmenize hem de sporunuza çok önem veren birisi olduğunuza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rahat bir yaşam süreceğiniz gibi kötü bir hastalıkta çekeceğinize , iş konusunda isteklerinizi gerçekleştiremeyeceğinize ve hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşamayacağınıza yorarlar.

Fakat olumlu olarak bakarsak , kurmuş olduğunuz hayallerinizin gerçek olacağına , iş konusunda çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Lahana Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda arkadasımı aynı zamanda kuzenimin eşini öldüğünü gördüm cok aglıyordum ortalıgı yıkıyorum iki cocugu var diyordum ve uyandığımda da gercekten aglıyordum cok etkilendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu