Rüyada Fermuar Görmek çekmek ve kapatmak ne demek?

Rüyada Fermuar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada fermuar görmek , eğer bir bayan gördüyse ve gerçekte evli değilse o zaman karşısına çıkacak olan genç bir erkek ile dünya evine gireceğine yorulur. Fakat bekar bir erkek gördüyse kısmetinin açık olacağına , sevmiş olduğu kadını bulup onunla beraber evleneceğine ve mutlu bir yuva kurup yakın zaman içerisinde bir evlat sahibi olacağına işaret eder.

Yani bu rüya kısacası hem bayan hem de erkek için çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin kısmetinin her zaman açık olacağına , mutluluk veren şeylerle uğraşacağına ve bu sayede neşeli günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Bozuk Fermuar Görmek 

Rüyada bozuk fermuar gördüyseniz , üzerini örtmüş olduğunuz bir konunuzun tekrardan gün yüzüne çıkacağına , bu sorunu çözmek için çözüm yolları arayacağınıza , büyük sıkıntı içerisinde olacağınız için mutsuzluğunuzun artarak çoğalacağına delalet eder. Bunun yanı sıra sorunlarınızı atlatmak için sevmiş olduğunuz kişilerden yardım isteyeceğinize yorulur.

Rüyada Fermuar Kapatmak 

Rüyada fermuar kapattığınızı gördüyseniz , uzun zamandan beri sonuçlanmayan bir konunuzun en sonunda olumlu olarak sonuçlanacağına işaret eder. Fakat olumsuz olarak bakarsak kötü şeylerin olacağına , şansızlığınızın artacağına ve üzücü olaylarla karşı karşıya kalıp moralinizin çok bozuk olacağına işaret eder.

Rüyada Fermuar Çekmek 

Rüyada fermuar çekmek , çalışmış olduğunuz iş yerinde beklenmedik bir gelişme olarak emeğinizin karşılığını bir türlü alamayacağınıza , beklenmedik olaylarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden moralinizin bozuk olacağına delalet eder.

Rüyasında bir şeyi bir yere çekmek ve çekmeye uğraşmakta olduğunu görmek, Rüya sahibinin yaptığı işinde başarılı olacağına işaretle yorumlanır. Rüyasında çektiği şey kötülüğe ait, kötülüğe  alâmet bir şey ise, Rüya sahibinin akıbetinin, sonunun iyi olmayacağına işaret eder.

 

Rüyada Çekiç Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu