Rüyada Çekiç Görmek

Rüyada çekiç görmek, değişik şekillerde yorumlanır. Örf sâhibi bir kimse, rüyasında çekiç görse, bu onun için iyiliğe ve bilgiye işaret eder. Rüyasında çekiç aldığını görmek de aynı şekilde yorumlanır. Çekiç erbabı bir kimsenin Rüyada çekiç görmesi ve alması, rızka ve geçiminin iyiliğine işaret eder şeklinde yorumlanır.

Bazen de, Rüyada çekiç görmek, sadık ve kendisine bağlı arkadaşlara işarettir. Rüyasında elindeki çekiçle çivi çaktığını görmek, müjdeli, sevindirici bir haber alacağına işarettir. Rüyasında çekiç aldığını görmek de, sevince ve neşeye işarettir. Rüyada çekiç sattığını görmek, pek iyi sayılmaz.

Bu Rüya, kedere ve kayba (zarara) işaretle tâbir olunur.

Bir kimse rüyasında bir kimseye elindeki çekiç ile vurduğunu görse, onun bu Rüyası, büyük bir adamın (güçlü bir kişinin) yardımı ile düşmanını alt edeceğine, kendi hasmına gâlip (üstün) geleceğine, yani, düşman ve hasımlannı tepeleyeceğine işaret olarak yorumlanır.

Bazı Rüya yorumcularına göre: Rüyada çekiç görmek, bir acıya işaret eder demişlerdir. Rüyasında bir çekiç görmek, üzücü bir haber alacağına işarettir şeklinde tâbir edenler olmuştur. Elindeki çekiçle bir çivi çaktığını görmek, Rüya sahibi kişinin, bir hastalığından sebeb bir ameliyat geçireceğine işarettir şeklinde tâbir olunmuştur.

 

Rüyada Abdest Almak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu