Rüyada Eski Arkadaşına Sarılmak Neye İşarettir? Hakkında Bilgi

Yemek Tarifleri

Rüyada eski arkadaşına sarılmak, çok uzun zamandan beri hep çekmiş olduğunuz zorluklardan en sonunda kurtulacağınıza , güzel günler yaşayacağınıza, büyük çaba sarf ederek ümit etmiş olduğunuz rahatlığa kavuşacağınıza , kötü zamanlardan kurtulup feraha çıkacağınıza, eskiden yapmış olduğunuz hatalardan dolayı kaybetmiş olduğunuz mertebede tekrardan yükseleceğinize, helal mal kazanacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak size yük olan yabancı insanlardan kurtulacağınıza ve çekmiş olduğunuz sıkıntıların en sonunda meyvesini yiyeceğinize işaret eder.

Rüyada eski arkadaşa sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamdaki zorlukları aşacağınıza , yüksek mevkiye ulaşacağınıza , iş hayatınızda çok başarılı olup herkes tarafından çok sevileceğinize , itibar sahibi olacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre Rüyada eski arkadaşına sarılmak, hayatınızda bulunan kötü niyetli olan bir insandan dolayı büyük bir ihanete uğrayacağınıza, maddi kazancınızın artacağına , çok şanslı olacağınıza , yakın zaman içerisinde bir zenginliğe kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada eski arkadaşınıza sarılıp sonrada ağladığınızı gördüyseniz , hem aile hem de iş yaşantınızda bazı zorluklarla karşılaşacağınıza , çevrenizdeki insanların yardımı ile bu zorlukların üstesinden kolayca geleceğinize işaret eder.

Rüyada eski arkadaşınıza sarılıp sonra da onu öptüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da arkadaşınızın zor durumda kalacağına , ona maddi anlamda destek olacağınıza ve sorununu kolayca çözeceğinize alamet eder.

Rüyada Lav Görmek

4 Yorum

  1. Yurt dışından geleli 27 yıl oldu. Rüyamda evimizin önündeki o yemyeşil tepeyi seyrediyorum ve çocukluk arkadaşımı görüp ona sarılıyorum. Yaşadığım o duyguyu rahatlığı uyandığımda hissediyordum…

  2. 30 senelik sınıf arkadaşıma sarıldım rüyamda çok mutlu oldum sevindim arkadaşımı 21 senedir görmüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu