Rüyada Lav Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Lav Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lav görmek, rüya sahibinin yaşayacağı mutlu hadiselere işaret eder. Rüyayı gören kişinin her anlamda güçlü ve herkese yardım eden, ihtiyacı olanı koruyup kollayan güç sahibi biri olduğu ile de yorumlanır. Rüyada lav görmek kişinin bolluk ve bereketinin olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Lav Görmek Diyanet

Rüyada lav görmek, rüya sahibi çok kısmetli ve her yönden mutlu olacağı hadiseler yaşar. İçini kıpır kıpır ettirecek ve kendisini heyecanlandıracak bir kısmet bulur. Rüyada lav görmek aynı zamanda kişinin içinde var olan güçlü enerjiyi dışarı çıkardığı durumda aradığı başarıyı yakalayacağı anlamına gelir. Rüyada görülen lav zorlu bir işte gösterilecek cesaretten ötürü kazanılacak büyük başarıyı da simgeler.

Rüyada lav görmenin başka bir anlamı da yaşanacak büyük bir aşkı işaret eder. Ancak bu kişi sıra dışı bir kişidir ve dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Lav Görmek İslami Anlamı

Rüyada lav görmenin İslami yorumu ise Cafer-i Sadık(r.a) buyurmuştur ki; rüyayı gören kişi hayırlı kimselerle tanışır. Bu kişilerden biriyle hayırlı evlilik yapar. Evli olanlar ise eşleriyle ciddi bir mesele yaşayabilirler. Ya da önemli bir sır açığa çıkabilir.

Rüyanızda bir yanardağın lavlar çıkardığını (veya saçtığını) görmeniz, bir macera yoluyla tanışacağınız biriyle evleneceğinize işaretle tabir olunur. Eğer evli iseniz, bu durumun eşinizle aranızda bir sorun olacağına işarettir.

• Ateşin kıvılcımlar ve lavlar saçtığını görmeniz ise, bir sırrınızın açığa (ortaya) çıkacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada Lav Görmek İhya

Rüyada lav görmek , rüyayı gören kişinin gönül ilişkilerinde bir hareketlenmelerin olacağına , karşısına çıkacak olan birisine aşık olacağına , kısmetinin artacağına işaret eder. Bunun haricinde fakir olan insanların karınlarını doyuracağınıza , düşeni her zaman tutacağınıza , her işi beceren birisi olduğunuz için hem aileniz hem de toplum tarafından saygı göreceğinize , eli öpülen birisi olacağınıza delalet eder. Bu rüya genel olarak hayra yorumlanır ve kişinin saygınlığının artmasına ve itibarının yükselmesine yorulur.

Rüyada Lav Üstünde Yürümek

Rüyada lav üstünde yürümek, kişinin yaşadığı sıkıntıların tamamen sona ermesi, ekonomik yönden düzelmesi ve yeni iş girişimlerinde bulunarak yeni kazançlar elde etmesine yorumlanır. Eskiden kalan borçlar ödenerek maddi anlamda hayırlı bir kimseden destek görmek ve o kişiyle iyi bir iş yapmak anlamına gelir.

Rüyada Lav Püskürmesi

Rüyada lav püskürmesi, maddi anlamda bu güne kadar çok sıkıntı çekmiş kişinin artık sıkıntılarının sona ermesi ve yeni işler ve yeni girişimler yapıp çok para kazanmasına yorumlanır. Rüyada görülen lav püskürmesi kişinin yaşadıklarından bıkıp isyan etmesine de yorumlanır.

Rüyada Lav Çıkması

Rüyada lav çıkması, elde edilmesi çok istenen maddi bir şeyin bir dost ya da ortak yardımıyla alınmasına işarettir. Rüya sahibinin daha önceden yaptığı iyiliklerin mükafatını alacağına da işaret eder. Eğer rüya sahibinin bir süredir üzerinde çalıştığı bir iş varsa bunun meyvelerini toplar.

Rüyada Lav Çukuru Görmek

Rüyada lav çukuru görmek, kişinin hayatını tümden değiştireceğine, her şeye yeniden başlayarak bambaşka bir hayat yaşayacağına ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Rüyada görülen lav aynı zamanda ilim irfan sahibi kimselerden görülen bilgi ve faydaya da işaret eder.

Rüyada Denizde Lav Görmek

Rüyada denizde lav görmek, hiç beklenmedik ve çok şaşırılacak bir olayla karşılaşmaya ve bu olayın kişinin açısından çok olumlu olmasına işaret eder. Sıkıntı yaşayan kişiler içinde bulunduğu durumu aşarak yeni fırsatlar yakalar.

Rüyada Lav Patlaması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lav patlaması gördüyseniz , hayatınız boyunca çok mutlu olacağınıza , karşınıza çıkacak olan kısmetli birisi ile evleneceğinize, bu kişiyi kayıtsız şartsız çok seveceğinize ve karşılık göreceğinize alamet eder. Bundan sonra çok mutlu olacağınıza ve huzurlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada yanardağ görmek, kişinin hem iş yaşamında hem de özel yaşamında bazı sıkıntılar yaşayacağı ve çevresinden destek görmeyeceği anlamını taşır. Rüya sahibinin işlerinin iyiye gitmeyeceği ve bu yüzden de çok dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Bazı aksiliklerin üst üste geleceğine yorumlanır.

Rüyada Yanardağ Görmek İhya

Rüyada yanardağ gördüyseniz , uzun zamandan beri beklemiş olduğunuz dostunuz ile en sonunda bir araya geleceğinize, özlem dolu konuşmalarınızın artık biteceğine , birbirinize sıkı sıkı sarılıp özlem gidereceğinize delalet eder. Bunun haricinde hayallerinizin gerçekleşeceğine , hayırlı kısmetlerin olacağına ve hayatınızla ilgili önemli değişiklikler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Yanardağ Patlaması

Rüyada yanardağ patlaması görmek , uzun bir süre sabırlı beklemiş olduğunuz güzel haberi kısa süre içerisinde alacağınıza, hayallerinizin gerçek olacağına , dilemiş olduğunuz hayata en sonunda kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Arı Görmek

Bir Yorum

  1. Rüyada asfalt 3 yerinden kare şeklinde kesilmiş ve kesilen yerlerin içine somun ekmekler düzenli bir biçimde dikine yerleştirilmişti. Asfaltın bir boşluğunda da lav gördüm. Rüyam neye işaret ediyor olabilir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu