Rüyada Eltisini Hamile Görmek Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada eltisini hamile görmek, rüyayı gören kişinin istemiş olduğu mutluluğa en kısa zaman içerisinde kavuşacağına , hem şan hem de şöhrete ulaşacağına , vermiş olduğu sözleri yerine getireceğine , yakın zaman içerisinde gelecek olan müjdeli bir haber ile çok sevineceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra bu rüya samimi davranan yaşlı bir kadına , karlı bir işe , mutluluğa kavuşmaya ve sorunlardan uzak kalarak yeni bir hayat kurmaya işaret eder.

Bunların yanı sıra olumsuz olarak bakarsak , rahatınızın bozulacağına , üzüleceğinize , kötülükten emin olacağınıza ve bir takım sorunlarla karşılaşacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre Rüyada eltisini hamile görmek, hayal etmiş olduğunuz paraya en sonunda kavuşacağınıza , sıkıntı çekerek gözlemiş olduğunuz beceriye ulaşacağınıza ve bazı insanlardan yardım alarak umut etmiş olduğunuz itibarlı mertebeye çıkacağınıza işaret eder.

Rüya sahibinin istek ve arzularının yerine geleceğine , kısa zaman içerisinde öğreneceği bir şeyden dolayı çok sevinçli olacağına, maddi olarak yük altında olan dostlarınızı kurtaracağınıza , hayırlı gelişmelere ve devlet dairesinde yüksek bir mertebeye ulaşacağınıza delalet eder.

Bu rüya genel olarak iyiye yorumlanır fakat bazı durumlarda kötüye de yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin üzücü olan bir sorunla karşılaşacağına , huzurunun kaçacağına , düşlerinin bir türlü gerçek olmayacağına ve kötü bir problem ile yüzleşeceğine alamet eder.

Rüyada hafız görmek

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu