Rüyada Dövme Görmek Ve Sildirmek Ne Demek?

Rüyada dövme görmek, gerçek yaşam da hem hayırlı hem de güzel olaylar yaşayacağınıza , istemiş olduğunuz her şeye kavuşacağınıza , işlerinizde istemiş olduğunuz hedefi tutturacağınıza , tüm hayallerinizin ve tüm dualarınızın kabul olacağına işaret eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz gerçek hayatta mutlu ve huzurlu olacağınıza , en verimli ve en bereketli bir dönemden geçeceğinize , kalıcı duygularınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek Ne Demek?

Rüyada dövme yaptırdığını görmek , hem ümitlerinizin hem de emeklerinizin boşa gideceğine, hayallerinizin gerçek olmayacağına , manevi olarak çöküş içerisine gireceğinize , hem maddi hem de manevi olarak çöküntü yaşayacağınıza , uzun bir süre boyunca karamsar ruh halinden kurtulamayacağınıza alamet eder.

Rüyada Dövme Yaptığını Görmek

Rüyada dövme yaptığını görmek , dünya malından çok fazla istifa edeceğinize , rahat bir yaşamınızın olacağına, gözünüzün doyacağına , ailenizin çok rahat yaşayacağına ve diğer yandan ise mutluluğunuzu kaybedeceğinize yorulur.

Rüyada Dövme Sildirmek

Rüyada dövme sildirmek , bazı şeylerin ters gitmeye başlayacağına , çözümü çok uzun sürecek sorunlar yaşayacağınıza , hedeflemiş olduğunuz güzel işlerde bazı insanların engellemeleri ile karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Kalıcı Dövme Yaptırmak

Rüyada kalıcı dövme yaptırmak , zorluklardan kolayca kurtulamayacağınıza , kendi hatalarınız yüzünden kötü duruma düşeceğinize ve bedelini ödemek zorunda kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu