Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Nedir? Rüya Tabiri

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek rüyayı gören kişinin hayatında bazı değişiklikler olacağına ve hayatının seyrinin tamamen değişeceğine delalettir. Birden ortaya çıkacak sürprizlerle karşılaşılacağına ve rüya sahibinin yeni kararlar alarak hayırlı işlere vesile olmasına rivayet eder. Depremin bir anda olmasına göre yorumlanan rüyanın, rüya sahibinin hayatında oluşacak ani olayların ve kararların habercisi olduğu söylenir.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyada deprem olduğunu görmek ve deprem olduğunu hissetmek aynı anlamları ifade eder. Yine rüya sahibinin hakkında oluşacak sürpriz bir olaya delalettir.

Bu olayların herhangi biri tarafından etkilenmeden doğal yoldan ortaya çıkacağı söylenir. Aynı zamanda rüyada deprem olduğunu hissetmek rüyayı gören kişinin atacağı adımlarda aile ve arkadaşlarından büyük destek alacağına delalettir.

Rüyada Deprem Olduğunu Sanmak

Rüyada deprem olduğunu sanmak rüya sahibinin attığı adımların ve verdiği yeni kararların ileride karşısına sorun çıkaracağı anlamında yorumlanır. Başka bir yoruma göre ise geçireceği bir hastalık nedeniyle zor zamanlar geçireceğine delalet olduğu söylenir.

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyasında evde deprem olduğunu gören kişinin büyük bir haber alacağına ve aldığı bu haberin önce kötü etkiler yaratıp sonrasında zamanla alışılmasına delalet olduğu söylenir.

Rüyada evde deprem olurken duvarların yıkılması ise başlanan bir işin yarım kalmasına yorumlanır. Eğer deprem sırasında yangın çıkıyorsa bu, aile ya da iş hayatında yeni ancak sıkıntılı bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüya sahibinin zafere ulaşmak için çıktığı yolda büyük zorluklar çekeceğine ve bu zorlukların karşısında mücadele edeceğine ve kararlı olacağına yorumlanır. Depremden kurtulan insanlar görülmüşse bu toplumsal bir olayın kalabalık içinde yaşanmasına delalettir.

Rüyada Camide Deprem Olduğunu Görmek

Camide deprem olduğu görülmüşse bu durum iyi niyetli olmanın ya da yapılacak hayırların boşa gideceği anlamında yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı olaylardan psikolojik olarak etkilenmesi ve kötü niyetli kimseler tarafından yapacağı iyiliklerin yerini bulmamasına yorumlanır.

Rüyada Okulda Deprem Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin bildiği, başkasına söylememesi ve gizli kalması gereken sırların olduğuna delalettir. Okulda deprem olması demek rüya sahibinin yapacağı bir şeyden önce hayalini kimseyle paylaşmaması gerektiğine yorumlanır.

  Rüyada döşek görmek dikmek ve sermek ne demek?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Nedir? Rüya Tabiri

  1. ruyamda evin icindeyiz ve deprem oluyor baya salaniyoruz evin icindekiler hepimiz ciklak halde camdan cikiyoruz sadece kizimi göremiyorum nerde selinay diyorum ve ruyamdan kalkiyorum

  2. Depremden kurtuldum diye yoris yapmaya başladım elimdeki kizim ile kaçmaya başladım önümden dev dalgalardan kurtulamadım son nefesim kesildi suvun içinde kaldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.