H Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Neye Yorumlanır? Ne Demek?

Rüyada 9 aylık hamile olduğunu görmek , sıkıntıların üst üste gelmiş olduğu zorlu bir süreçten geçeceğinize , bu sıkıntılardan kurtulmak için elinizden gelen her çabayı göstereceğinize ve en sonunda kurtulacağınıza işaret eder.

Yani çekmiş olduğunuz sıkıntılardan bir anda kurtulacaksınız bundan sonra rahata kavuşacaksınız.

Rüyada hem 9 aylık hamile olduğunu hem de doğum yaptığınızı gördüyseniz o zaman büyük bir darlığa düşeceğinize , bu darlıktan çıkmak için büyük çaba sarf edeceğinize ve en sonunda darlıktan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada 9 aylık hamile olduğunu ve doğum sancısı çektiğinizi gördüyseniz , hayatınızın en zor günlerini yaşayacağınıza,

dar günlerden sonra genişliğe , zorluklardan kurtulup kolaylığa ve sıkıntılı günlerden sonra feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Eğer doğurmadığınızı ve sürekli olarak sancılar çektiğinizi görürseniz o zaman tüm sıkıntıları içinizde biriktireceğinize ve bu yüzden hem maddi hem de manevi olarak kendinize zarar vereceğinize alamet eder.

Rüyada 9 aylık hamile olduğunu ve erkek çocuk doğurduğunuzu gördüyseniz , geleceğinizin çok parlak olacağına , bütün üzüntü ve kederlerden kurtulacağınıza,

çalışmıyorsanız yeni iş imkanlarının açılacağına ve bol kazançlı bir işte işe başlayıp yüksek miktarda paralar kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada 9 aylık hamile olup bir kız çocuğu doğurmak , sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinize , herkesin imreneceği bir yaşam süreceğinize ve sizin hakkınızda yapılan dedikodulardan çok etkileneceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu