Rüyada Deprem Görmek İslami Yorum

Rüyada Deprem Görmek

İslami yorum olarak rüyada deprem görmek bir yerden başka bir yere göç olarak yorumlanır. Bir dağın sallandığını görmek ise şiddetin ve korkunun habercisidir.

Yerin deprem nedeniyle sarsıldığını görmek iş ve geçim anlamında bereketin habercisidir. Bazen de rüya boyunca deprem yaşadığını gören kimsenin karmaşık işlere bulaşacağına, feryadına ve can sıkıcı haberler alacağına yorulur.

Kıtlığın hüküm sürdüğü bir alanda deprem yaşandığını görmek de toprağın bereketleneceğine işaret eder. Bahçe veya bağlarda deprem yaşandığını görmek de bolluk ve bereket habercisidir.

Rüyada Yerin Göçtüğünü Görmek

Yerin sarsıntılı bir şekilde göçtüğünü gören rüya sahibinin rüyası çölleşmeye veya kötü, şaşılacak gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Yerin göçmesi aynı zamanda amel işlemekten vazgeçmeye delalet eder. Bu sarsıntıda bazı kişilerin göçük altında kaldığını veya öldüğünü görmek o bölgeye devlet adamlarının geleceğine veya salgın hastalıklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Depremden Kaçmak

Rüyada depremden kaçtığını görmek, kişinin sıkıntılarından ve gerçek hayattaki sorunlarından kurtulacağı anlamı taşır.

Başka bir yorumu ise mutluluk ve maddi kazançlar yaşanacağı, sağlığı tehlikede olan kişilerin sağlığına kavuşacağı şeklindedir.

Rüyada Camide Deprem Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetli insanlar tarafından zarar göreceğine, psikolojik anlamda kendini kötü hissedeceğine, yapacağı hayır ve duaların etkisiz kalacağına yorulur.

Rüya sırasında camide yaşanan depremde caminin yıkıldığını görmek, Allah için yapılan ibadetlerin zarar verecek kişiler tarafından engelleneceğine, iyi niyetlerin boşa çıkacağına işaret eder.

Deprem sırasında cami minaresinin yıkıldığını görmek ise cami hocasına veya rüyayı gören kişinin önemsediği, sığındığı ve kutsal saydığı bir büyüğüne gelecek zarar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Namaz Kılarken Deprem Yaşamak

Gerçek hayatta rüya sahibinin yapacağı hatalar şeklinde yorumlanır. Özellikle iş konusunda birinin yardımını geri çevireceğine ve bu kişinin kalbini kıracağına işaret eder.

  Rüyada Dövüş Görmek Ve Dövüşmek Ne Demek?

Veya bir kişi ile tanışıp bu kişinin kendine ciddi anlamda zararlar vereceğine yorulur.

Rüyada deprem olurken dua etmek de alınan zararların üstesinde gelip insanların güvenlerini kazanacağına işaret eder.

Ve rüya sahibi deprem sırasında dua ediyorsa zararları en kısa zamanda telafi edeceği şeklinde yorumlanır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.