Rüyada Delirmek ve Deli Görmek Ne Demektir?

Rüyada delirmek , yakın zaman içerisinde iş hayatınızla ilgili bir sorun karşısında karar vermek zorunda kalacağınıza , vereceğiniz bu karar ile hem kendi hem de birçok kişinin hayatını olumlu yönde etkileyeceğine işaret eder.

Bu olaydan sonra rüya sahibi herkes tarafından saygı göreceğine , bir karar alınacağı zaman size başvuracaklarına delalet eder.

Rüyada deli ve delilik görmek, değişik yorumları vardır. Rüyada delilik görmek (delirmek), zengin olmaya, para elde etmeye, sevinçli bir habere veya fâiz yemeye de işaret eder.

  • Rüyasında bir kimse, kendisine bir şeyin dokunması ile delirdiğini görmesi, Rüyayı gören bu kimsenin faiz yediğine işarettir şeklinde yorumlanır.
  • Rüyada çocuğun delirdiğini görmek, babası için zenginliğe yani babasının zengin olacağına yorumlanır.
  • Rüyada kadının delirdiğini görmek, o senenin bolluk ve ucuzluk olacağına işarettir.

Rüyada Delirdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada delirdiğinizi gördüyseniz , çok önemli bir karar verme aşamasında olduğunuza yorulur. Vereceğiniz bu karar gerçekten çok önemli hem kendi hem de çevrenizdeki insanların hayatını yakından ilgilendirecektir.

Eğer doğru bir karar alırsanız o zaman çevrenizdeki insanlar tarafından takdir toplayacağınıza alamet eder.

Rüyada Deli Görmek Nedir?

Rüyada deli görmek, kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan çok iyi bir kişi ile arkadaşlık edeceğinize, elinize birden fazla fırsatların geçeceğine ve eğer bu fırsatları doğru bir şekilde değerlendirirseniz en sonunda kazançlı olacağınıza işaret eder.

Yani kısacası rüyada görülen deli kişi için çok hayırlıdır. Rüyada görülen delilik, çeşitli şekillerde yorumlanmıştır. Bir kimsenin dünya sıkıntılarından aklını kaçırdığını (delirdiğini) deli olduğunu görmesi, iyi değildir. Bu Rüyayı gören kimsenin, faizden gelen haram mal ve parayı yediğini, veya yemekte olduğunu gösterir. Yani bu Rüya faizden elde edilecek haram mala işaret eder demişlerdir.

• Bir kimsenin Rüyada delirmiş (deli olan) bir kadın görmesi, dünya ile, dünyalığa kavuşmaya işaretle yorumlanmıştır.

Deli bir kadının kendisine geldiğini görmek, bolluk ve berekete kavuşmaya işarettir. Böyle birinden (deli kadından) bir şey aldığını görmek, büyük bir hayır ve nimete ermeye işarettir. Böyle bir kadının arkasını dönüp gittiğini ve arkasından gidip de yetişemediğini görmek, çok çalışmasına rağmen dünya nimetlerine eremediğine, dünyalığının azlığına ve dünyalıklardan mahrum  olduğuna, eğer kadına yetiştiğini ve yakaladığını görürse, dünya nimetlerinden ne isterse, onları elde edeceğine işarettir demişlerdir.

• Rüyasında deli bir kadının, yakasından çektiğini gören kimse, dünya hırsından korunduğuna, dünya malına önem vermediğine, iyi bir insan olduğuna işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Dünya nimetleri bu kişinin arkasından âdeta koşarak gelir denilmiştir.

Rüyada Birinin Delirdiğini Görmek

Rüyada birisinin delirdiğini gördüyseniz o zaman iş hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşacağınıza,

bu sorunların üstesinden zararsız bir şekilde çıkmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza veya birisinden yardım alacağınıza yorulur.

Rüyada Deli Tarafından Kovalandığını Görmek

Rüyada bir deli tarafından kovalandığını görmek , iş veya herhangi bir proje peşinde olduğunuza delalet eder.

 

Rüyada Zürafa Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu