Rüya TabirleriZ Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Zürafa Ne Anlama Gelir

Rüyada zürafa görmek, bazı tabircilere göre rüyayı gören kimsenin çevresinde bulunan uzun boylu kişilere yorumlanır.

Maddi zarar görmeye, bebek sahibi olmak isteyen birine, anlamsız ve tuhaf sözler duymaya, asi, dik başlı, inatçı ve kendi bildiğini okuyan kişilere yorumlanır.

Zürafa görmek, çok şey bildiğini sanan, inatçı, dik başlı kişi yüzünden üzülmeye ve yıpranmaya işarettir. Hayır getirmeyen bir kişi olduğu düşünülür.

Bazı tabircilere göre ise, zürafa görmek başarı elde etmek, zafer kazanmak, mutlu olmakla tabir edilir.

Rüyada Zürafa Beslemek

Rüyasında zürafa beslediğini gören kimse, zorlu bir çalışmanın ardından uykusuz ve yorgunlukla geçirdiği günlerin karşılığını alacak, ilerleyen yaşamında sahip oldukları bugün çektiklerine değecektir.

Rüyada Zürafa Yavrusu

Rüyasında zürafa yavruları gören kimse, ilerleyen yaşamında hayırlı evlatlara sahip olacak, evlatlarının başarıları karşısında onlarla gurur duyacaktır.

Rüya sahibinin o kadar hayırlı ve düzgün evlatları olacak ki evlatlarının yaptıkları sayesinde her daim göğsü kabaracaktır. Zürafa yavrusu çok hayırlı bir rüyadır, bu rüyayı gören eninde sonunda hayra erişecektir.

Rüyada Zürafa İle Konuşmak

Rüyasında bir zürafa ile konuştuğunu gören kimse emek vermeden hiç bir şeye sahip olamayacağını anlamalıdır.

Hayatta bir şeylere sahip olabilmek için mutlaka emek vermek gerekir. Hiç emek harcamadan oturduğu yerden bir şey sahibi olunmaz. İnsan bir şeyler kazanabilmek için alın teri dökmek zorundadır.

Rüyada Zürafalar Arasında Olmak

Bir çok zürafalar arasında olduğunu görmek, insanlar arasında saygın bir yere sahip olacaksınız, bilgi ve tecrübe sahibi olmanız ile dostlar arasında sevilen ve sayılan biri olacaksınız.

Başarılı işler yapacak ve elde ettiğiniz başarılarınız ön planda olacaktır. Dostlar ve arkadaşlar tarafından aranan ve sevilen bir kişi olacaksınız.

Rüyada Zürafanın Size Doğru Gelmesi

Çok güzel günlerin size yaklaşmakta olduğu, sağlıklı ve mutlu günlerin çok yakın olduğu, sıkıntıların biteceği anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu