Rüyada Çizme Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Bir kişinin rüyasında çizme görmesi yüksek makamlara delalet etmektedir. Eğer bir kişi rüyasında çizme görmüşse bu rüyadan çıkarılan anlam rüya sahibinin giriştiği her işte başarı kazanacağı ve kendisini başarılar ile ispatlayacağım yönündedir. Rüyada çizme görmek bazı kimseler tarafından ise yolculuk ve seyahat olarak yorumlanmaktadır. İmamı Nablusi (r.a) yorumuna göre; kadına, yolculuğa, ineğe ya da makama delalet etmektedir.

Rüyada Çizme Giymek

Bir kişinin rüyasında çizme giydiğini görmesi o kişinin giriştiği her iş mecrasında başarılar kazanarak kendimizi patlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada çizme giyen kişi rüyanın bizzat sahibi ise buraya hakkında yapılan yorum rüya sahibinin giriştiği her işten yüzü ak bir şekilde çıkacağız yönündedir.

Rüyada Başkasının Çizme Giydiğini Görmek

baskasinin cizme giydigini gormek

Eğer kişi rüyasında bir başkasının çizme giydiğini görmüşse bu rüyanın anlamı olumlu olarak değerlendirilmemektedir. Birinin rüyasında bir başkasının çizme giydiğini görmesi sevgilisinin rüya sahibinin elinden alınacağı anlamı çıkmaktadır.

Rüyada Eski Çizme Görmek

Rüyada eskimiş bir çizme görmenin manası hayırlı olmamaktadır. Rüyada çizme görmek görülen çizmenin eski ve epey yıpranmış olması durumunda Rüya sahibi için hastalık anlamı taşımaktadır. Rüyasında eski bir çizme giydiğini gören bir kişi için yapılan yorum bu kişinin sağlığında problemler olacağı ve bu sağlık problemlerinden kaynaklı olarak zahmetli günler geçireceği şeklindedir.

Sitemizden rüyada dayı görmek ile ilgili bilgilere de bakabilirsiniz.

Rüyada Çizme Görmek İhya

İhya yorumuna göre rüyada çizme görmenin manası görülen çizmeye göre değişmektedir. Eğer kişi rüyasında meşin çizme görmüşse bu rüyadan çıkarılacak anlam rütbe, kiracı, nikah memuru ya da doğru yolda olan kimse anlamı barındırmaktadır. Eğer söz konusu olan çizme normal bir çizme ise bu rüya yolculuğa ya da evin hanımına delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Çizme Giymek

baskasinin beyaz cizme giydigini gormek

Bir kişinin rüyasında beyaz bir çizme giydiğini görmesi hayırlı bir rüya olarak değerlendirilmektedir. Eğer bir kişi rüyasında beyaz bir çizme giydiğini görmüşse bu kişinin mesleki hayatında gerçekleştirdiği çalışmaların ve harcadığı vakitlerin karşılığını hakkı ile alacağı rivayet edilmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin ideallerine daha yükseklere taşıyacağı, kendisine daha yüksek hedefler koyacağı ve karşısına çıkan fırsatlardan en güzel şekilde yararlanacağı da rivayet edilmektedir. Bütün bu gelişmelerin yaşanması ile birlikte rüya sahibinin huzura ve rahata ereceği de edilen rivayetler arasındadır.

Rüyada Uzun Beyaz Çizme Giymek

Eğer kişinin rüyasında giydiği çizme uzunsa buradan çıkarılacak anlam kişinin birtakım düşmanlara sahip olduğu yönündedir. Fakat bu rüya olumsuz olarak değerlendirilen Bir Rüya değildir. Zira rüyasında uzun ve beyaz bir çizme giydiğini gören kişinin söz konusu olan düşmanlarını geride bırakacağı ve kendi iş hayatında hayırlı kararlar alacağı rivayet edilmektedir. Rüya sahibi düşmanlarını geride bırakarak ve mesleki hayatında yeni adımlar atarak bütün dertlerinden mi sıkıntılarından kurtulacak, hayatının geri kalanında daha renkli, daha rahat, bolluk ve bereket içinde vakit geçirecektir.

Rüyada Kovboy Çizmesi Giymek

Eğer kişi rüyasında kovboy çizmesi giydiğini görmüşse bu kişinin birtakım sıkıntılara sahip olduğu fakat bütün sıkıntılarından aranacağı anlamı çıkmaktadır. Rüyada görülen kovboy çizmesini bizzat rüya sahibi giyiyorsa rüya sahibinin zarara uğradığı birtakım girişimlerini düzeltmek için bazı adımlar atacağı ve bu adımlar akabinde hayırlı sonuçlar elde edeceği rivayet edilir. Rüyada çizme görmek bu çizmenin kovboy çizmesi olması ve rüya sahibinin tarafından giyilmesi özellikle iş anlamında olumlu olarak değerlendirilmektedir. Rüya sahibinin kendisine mani olmak için bazı eylemlere kalkışan rakiplerinden alnının akıyla duyurulacağına ve elde ettiği başarıyla kendisini hem dostlarını hem de düşmanlarına kanıtlayacağına delalet eder.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu