Rüyada Bumbar dolması görmek temizlemek ve yemek nedir?

Rüyada bumbar görmek , altından kalması çok zor olan bir işin içerisine gireceğinize , bu işi yarıda bırakacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi elinden gelen her işi yapar fakat normal yapması gereken bir işi zorlayarak yapmaması gerekmektedir. Eğer böyle yaparsa kendisine çok ciddi anlamda zarar verebilir.

Kişi yarıda bırakmak istemediği işleri bitirmek için elinden geleni yapar. Tabi bu işleri yaparken canı çok sıkılır ve acılar çeker. Bunun haricinde daha önce hiç karşılaşmadığınız bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Rüyada Bumbar Temizlemek  Nedir?

Rüyada bumbar temizlediğinizi gördüyseniz , kendi işinizde usta olacağınıza , beceri gerektiren işlerde çok başarılı olacağınıza , gurur yaparak bu işi hiçbir zaman bırakmayacağınıza , sonuna kadar götürmek için elinizden geleni yapacağınıza alamet eder.

Fakat bu işi yaparken hem kendiniz hem işinizle ilgili çok şey öğreneceğinize , belli bir zaman sonra zorlanmayacağınıza ve zorluklardan ötürü yıpranmayacağınıza delalet eder.

Rüyada Bumbar Dolması Yemek 

Rüyada bumbar dolması yediğinizi gördüyseniz , çevrenizde bulunan insanlara büyük laflar ederek kendinizi çok zor duruma düşüreceğinize ve bu durumdan ötürü çok zorlanacağınıza işaret eder. Bunun haricinde boyunuzdan büyük işlere karışacağınıza ve bundan ötürü çok pişman olup bir daha yapmayacağınıza yorulur.

Rüyada Sakatat Görmek Ne Demek?

Rüyada sakatat görmek genel olarak hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin hayırsız bir yerden sermaye elde edeceğine ve bu yüzden işlerinin çok kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada El Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Kızım üniversite sınavlarına girecek,anneannesi rüyasında,bumbar uzatmış yemesi için ne anlama gelir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu