Rüyada Bornoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bornoz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada bornoz görmek , rüya sahibinin Ruhen arınacağına , güzel ahlaklı birisi olacağına işaret eder. Bunun haricinde kısa zaman içerisinde feraha kavuşacağınıza , ruhunuzun rahatlayacağına ve sağlığınıza kavuşacağınıza yorulur. Rüyada siyah bir bornoz görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin başına talihsiz olayların geleceğine , yapmış olduğu hatalardan dolayı çok pişman olacağına ve en sonunda tövbe edip Yüce Allah’a yalvaracağına delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre kişinin Allah yolunda ilerleyeceğine , huzur bulmak için ibadetlerine sarılacağına ve üzdüğü kişilerden helallik isteyeceğine alamet ederler.

Rüyada Bornoz Görmek İhya

Rüyada  bornoz görmek iyidir, bornoz mala işarettir diye tabir edenlerde olmuştur. Rüyada pazardan (veya çarşıdan) bornoz aldığınızı görmek, rüyayı  gören kimsenin evine bazı gerekli eşya satın alacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada Beyaz Bornoz Görmek

Rüyada görülen beyaz bornoz her zaman hayra yorumlanır. Kişinin mutlu olacağına , maddi sorunlardan kurtulup refaha kavuşacağına, hayallerine en kısa zaman da ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Bornoz Giymek

Rüyada bornoz giydiğinizi gördüyseniz hayırlı olaylarla karşılaşacağınıza yorulur. Kişi tüm sıkıntılarından , dertlerinden kurtulup feraha kavuşacağına delalet eder. Eğer banyo yapmadan bornoz giydiğinizi gördüyseniz o zaman bir yerden kötü haber duyacağınıza işarettir. Rüyada bornoz giydiğini veya bornoza sarılarak banyodan çıktığını görmek, günahlarından hata ve kusurlarından uzaklaşacağına (terk edeceğine) işaretle yorumlanır.

Kişi bu durumda ne yaparsa yapsın sorunlarından kurtulamayacağına , arkadaşlarından her zaman kazık yiyeceğine delalet eder. Kişi bu durumda düzelmek isteyecektir fakat çevresinde kötü insanlar olduğundan dolayı kurtulması biraz zor olacaktır.

Rüyada Bornoz Satın Almak 

Rüyada bornoz satın aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içinde daha fazla mala sahip olacağınıza ve yeni eşyalar alacağınıza alamet eder.

 

Rüyada Esrar görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu