A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Araba Kazası Görmek Ne Anlama Gelir? ( Diyanet)

Rüyada araba kazası görmek diyanete göre , rüyayı gören kişinin tedirginlik yaşayacağı bazı olaylarla karşılaşacağına , sabırsız olacağına ve tedbirsiz bir şekilde çıkacağı yoldan büyük oranda zarar göreceğine delalet eder.

Yani bu rüya genel olarak uyarı niteliğindedir.

Çıkacağınız bir yoldan veya gireceğiniz bir iş girişiminde alacağınız tavırların önemi çok büyüktür.

Bu rüya genel olarak uğursuzluk olarak tabir edilir. Eğer kan , yaralanma gibi şeyler yoksa o zaman bu rüya olumlu olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişi hayatıyla ilgili önemli değişiklikler yapacağına , bundan sonra daha tutarlı olacağına ve girmiş olduğu işte yeni kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmak

Rüyada araba kazası yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da hatalarınızı fark edip hayatınızı tekrardan düzenleyeceğinize , tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza ve başınıza gelen sorunları çözmek için büyük bir çaba sarf edeceğinize yorulur.

Rüyada Araba Kazasında Yaralandığını Görmek

Rüyada araba kazasında yaralandığınızı gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir olay ya da kişinin vasıtası ile duyacağınız bir şeyden dolayı çok üzgün olacağınıza delalet eder.

Eğer araba kazasında yaralanmadığınızı gördüyseniz o zaman düşmanlarınızı ve rakiplerinizi yeneceğinize onların üstesinden geleceğinize işaret eder.

Rüyada Araba Kazasında Öldüğünü Görmek

Rüyada araba kazasında öldüğünüz gördüyseniz , gerçek yaşam da hiç istemediğiniz durum ve olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Rüyada kaza yapmış olan bir arabaya bindiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda yüksek bir makama ulaşacağınıza alamet eder.

Fakat bir kazanın gözünüzün önünde olduğunu görmek hiç hayra yorumlanmaz.

Rüyayı gören kişinin başına bir bela geleceğine , bu yüzden çok dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

 

5 Yorum

  1. Beyaz bir arabayla kızım ve ben arabadaydık arabayı kullanan bendim hızlı kullanıyordum birden virajda dönemedim uçurum olduğunu hatırlıyorum her yer yeşillikti birden yoldan çıktık kızıma sarılarak kelimeyi Tevhid getirdik ölüyorduk başka bir şey hatırlamıyorum

  2. Issız karanlik bir yolda arabam ile kaza yaptığımı gördüm. Bazi yerlerde arabam tepetaklak ben basindaydim… reel hayatta görüşmediğim ama mesajlastigim bir arkadasi arayarak yardım istedigimi gördüm. Onun endisenledigini ve bana dogru yola çıktığını gördüm. Beklerken kendimi arabamin sürücü koltuğunda

  3. Kizimi son model bir siyah arabada kaza yaptigini gordum kan yoktu

  4. Ruyamda kardesimmi gordum kusum onlarla onasenet le paravermisi onu getirmis ve bircesme basinda arbasiyla ikitr dondu ve cesmenin oluguna vurdu kendisinde birsey yoktu ama araba hasar gordu kizida motorsiletle uzerimize geldi korkutdu babam gilin evitimus ama hicte oturdugu eve benzemiyodu kosarak babam anem abime akmaya geldiler arabanin icinde dorunuda vardi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu