Rüyada Esrar Görmek Satın Almak Ve İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada esrar görmek , kendinizin , ailenizden birisinin veya dostunuzun keyfine çok düşkün olduğuna, sorumluluk sahibi olmadığına ve her zaman anlık yaşadığına , sürekli olarak barlarda, kumarhanelerde ve diskolarda paralarını kaybettiğine ve kaybetmeye ise devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Esrar Görmek Ne Anlama Gelir?

Aynı zaman da çevrenizde bulunan dost sandığınız insanların aslında sahte olduklarına fakat bu sayıların git gide artacağına, uyuşturucu kullanacağınıza ve kolay yoldan para kazanmaya çalışacağınıza , bu şekilde çok zengin birisi olacağınıza ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Esrar İçtiğini Görmek 

Rüyada esrar içmek , rüya sahibinin yaşayış şeklinin değişeceğine , her zaman önce kendisini düşüneceğine , istediklerini her zaman yapacağına ve bu şekilde sevmiş olduğu insanları bile göze alabileceğine ,onları kaybetme pahasına kadar gideceğine yorulur.

Bunun yanı sıra , her zaman arzularının peşinden gideceğine, bencil birisi olacağına ve insanlara sürekli olarak zararlar vereceğine , onları kıracağına işaret eder.

Rüyada Esrar Satın Almak 

Rüyada esrar satın almak , kendinize bile bile zarar vereceğinize , kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmeyeceğinize , kimsenin sözünü dinlemeyeceğinize ve etrafınızdaki insanlara zararlar vereceğinize delalet eder.

Rüyada Afyon

Rüyada afyon alıp satmak ve içmekle ilgili görülen rüyaya hayra (iyiye) yorulmaz. Çünkü sağlığa zararlı bir maddenin rüyada görülmesi bile hayra yorulmaz.

  • Rüyasında afyon sattığını görmek, kendi sıhhatinin (rüyayı görenin) telâfisi zor bir bozulmaya gireceğine işaretle tabir olunur. Bu uyarıcı rüyaların verdiği işaretleri önemsemeli ve kendisini kontrol altına almalıdır.
  • Rüyasında afyon kullandığını görmek, rüyayı gören kimsenin yaşamında maddî, manevi bakımdan ömrünü büyük zararlarla heba edeceğine işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu