B Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Birini 2 (iki) Kişi Görmek

Genel olarak rüyayı gören kişinin yaşamına bağlantılı olarak görülen bu rüya, rüyanın hangi ortamda görüldüğü, rüyayı gören kişinin kalbinden neler geçtiği çok önemlidir.

Alimlerin bu rüyayla ilgili genel olarak yaptığı yorum, rüya içinde çift görülen kişide karakter bozukluğu olduğuna, bazen çok merhametli ve sevecen, bazen de merhametsiz ve insanlara kötülük yapan, sevimsiz insan olduğuna işaret ettiğini söylerler.

Ya da, rüyayı gören kişinin, çift görülen kişinin çift karakterli olduğunu düşündüğü şeklinde yorumlanır.

Rüyada çift görülen kişi tanınan biriyse, rüyayı gören kişinin hem iyi hem de kötü şeyler duyacağı şeklinde yorumlanır.

Eğer tanınmayan biri çift kişi görülüyorsa, yakın zamanda bilinmeyen bir ortama girileceği, o ortamda rüyayı gören kişiye temkinli yaklaşılacağı, kiminin iyi kiminin kötü düşüneceğine işarettir.

Rüyada Aynı Kişiden 2 (iki) Tane Görmek

Rüyada insan görmenin, rüyayı gören kişinin nefsini temsil ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında, daha önce görmediği bir insanla karşılaştığını gören kişi, aslında kendisiyle karşılaşmıştır.

O kişi iyi veya kötü ne yaparsa yapsın, aslında kendisinin yaptığına delalet eder.

Eğer ki rüyayı gören, bir kişiyi 2 tane görüyorsa, bu rüya alimlere göre farklı yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin ikiye bölündüğü, çevresine ve sevdiklerine bazen iyi bazen kötü davrandığı, 2 tane görülen kişi ile konuşuluyorsa, rüyayı gören kişinin kendisiyle sürekli konuştuğu ve kendisini sorguladığı, işinde ayrı bir kişi, özel hayatında ayrı bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır.

Bazı alimlere göre ise, rüyada birini iki tane gören kişi, daha önceki evliliğinde mutsuz olduğunu, yeni bir başlangıç yapıp yeni biri olmak için, helal süt emmiş, ahlaklı ve manevi değerlere önem veren bir kadın ile izdivaç kuracağı anlamına gelir.

Cenaze Namazında Okunacak Dua

13 Yorum

 1. bir arkadaşım rüyasın da beni görmüş benden iki tane varmış birisinin ise yüzü arkadıma korkunç gelmiş daha sonra benden iki tane görmüş ya işte sonra bunları normal yüzlü olanın kötü yüzlü olanı balkon dan aşşagı atmış çok tuhaf bir rüya ve iki kişi gördüğü benim acaba ne anlama geliyor lütfen bi,lgilendirin.

  1. Merhaba. Falcı olmasamda galiba bu rüyanda kendinle çelişkili biri olduğunu düşünüyorum. Bir düşüncen diğerini tamamlamıyo ola bilir. Ya da bu rüya onu gören arkadaşına göre değişir seninle ilgili olmaz yani belki.

 2. Rüyamda tanıdığım biriyle mutfakta papates yemeği yapiyorum. Yanimizda tanımadığım iki kadin daha var. Misafirmiş onlar. Biz tanidigimda yemek yaparken ona birşey soruyorum bana direkt cevap vermek yerine dolaylı konuşuyor. Sonra oradaki kadinlardan biri buna bozulup disarda beni uyarıyor. Bu neden sana direk cevap vermedi böyle yaptı. Bu yaptığını hiç doğru bulmadim diye. Sonra hepimiz yemeği pişirmiş odada otururken tanıdığım kadın başka bir karakter olarak yine o eve geliyor. İşten gelmiş mutfağa yemek hazırlamaya giriyor. Ama yaptığımız yemeği lavaboya dökmüş. Başka bir yemek yapmaya çalışıyor. Ben öfkeden deliriyorum yeni yaptığımız yemegi bana sormadan nasıl dökersin diye. Sorsaydım döktürmezdin diyor.Güya patatesi sevmediği için. İlginç bir rüyaydı.

 3. Rüyamda daha önce tanımadıgım bi adam vardı beyaz gözlüydü kısa saçlıydı bu adamdan bir sürü vardı sokaktaydık bunlar yani aynı kisiler topluluk halinde bir yere gidiyolardı ve birkaçtane aynı adamla konusmaya calısıyodum ama bana cevap vermiyorlardı hepsi beyaz gözlü ve aynı kisiydi

 4. Bende bu gün rüyamda evin bahçesindeydim ve arkadan sinsi bir gülme sesi duydum arkama döndüğümde ise sınıf arkadaşımdan 2 tane olduğunu gördüm ve bağırmaya başladığımda yok oldular bu rüya ne anlama geliyor acaba?

 5. Rüyamın başlarında başka biriydim. O kişi iken birkaç kişiyi öldürdüm. Ondan sonra o kişinin yardımcısı oldum. Ve başta olduğum kişi öldü.

 6. Rüyamda altları indim kendimden birtane vardı orda beyaz giymişti bende beyaz giydim eşarbım pembrydi evimin eşyaları beyazdı uskattan çağrıldım yukarı çıktım eşimin karnı çok sismisti yerinden zor kalkti

 7. Ben rüyamda ayrılmak üzere olduğum kocamı iki tane gördüm birinin boyu uzun yüzü zayıf diğerinin boyu az kısa yüzü tombul idi ama ikiside aynı kişi sadece biri zayıf hali diğeri kilolu hali idi ne anlama geliyor acaba

 8. Ben rüyamda ayrılmak üzere olduğum kocamı iki tane gördüm birinin boyu uzun yüzü zayıf diğerinin boyu az kısa yüzü tombul idi ama ikiside aynı kişi sadece biri zayıf hali diğeri kilolu hali idi ne anlama geliyor acaba

 9. Kendimden 2 tane gördüm yani ben iki kişi idim sanki ikizim Lakin diğer ben olanın cenaze merasimi için evin önünde bende uğraşıyordum merasim düzenleye bilmek için çok tuhaftı

 10. Bende bugün rüyamda oğlumun 3 tane kopyası olduğunu ve dahada çoğaldığıni gördüm eşim de bana inancından eminsen korkmana gerek yok diyordu bende Euzubesmele getiriyordum hep

 11. Eşim rüyasında oturduğumuz evden farklı bir yerde oturduğumuzu evde tuhaf sesler duyuo odalara baktığını bir odada kızımın kendi kendine konuştuğunu görmüş kafasını çevirip baktığında kızımdan bir tane daha görmüş sonra bir tanesi gelip eşimin kafasını ısırmış diğer kızda inları tepkisiz izliyormuş ilk defa çok korkmuş rüyasından bunun anlamı nedir?

  1. Tamamen eşinizin ruh dünyasıyla alakalı bi rüyadır ..bu rüyayı çocuğu ile görmesi onu sevdiğinin işaretidir..bu arada her rüya tabir edilmesi iyi değildir..tabir edecek kişi güzel duygulu olmalı tabir ederken..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu