Rüyada beşik görmek ne Demek? İslami Manası

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz. Bekar olan erkek ya da bayan için evliliğe , evli kadın veya erkek için ise çocuk sahibi olmaya işaret eder. Bunun yanı sıra sıkıntı , ağlama ve üzüntü olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada demir beşik görmek nedir?

Rüyada demir beşik gördüyseniz , gerçek yaşam da eğer evliyseniz yakın zaman içinde erkek çocuğa sahip olacağınıza yorulur.

Eğer tahta beşik gördüyseniz , kız çocuğunuz olacağına delalet eder.

Rüyada beşiğini salladığını görmek

Rüyada beşiğin sallandığını görmek , iş sahibi olacağınıza , sorunlarınızı erteleyeceğinize , geçici olarak sorunlarınıza çözümler bulacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Bunun haricinde rüyayı gören kişi her zaman çocuklarının iyiliği için çalışır.

Rüyada beşik yapmak

Rüyada beşik yaptığınızı gördüyseniz , bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza , evlat edineceğinize , güzel ve mutlu bir aile kuracağınıza delalet eder.

Rüyada beşiği tamir etmek

Rüyada kırık olan bir beşiği tamir ettiyseniz , eşinizle aranızın çok güzel olacağına , sorunları aşacağınıza ve mutlu mesut bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada beşik kırmak nedir?

Rüyada beşik kırmak genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin boşanacağına , eşi ile ayrılacağına ve çocuğuna karşı sevgisiz olacağına alamet eder.

Rüyada beşik attığınızı gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılardan kurtulacağınıza , rahata ve huzura kavuşacağınıza yorulur.

  Rüyada Baldız Görmek Ne Demek ( İslami)
1 yorum

One thought on “Rüyada beşik görmek ne Demek? İslami Manası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.