Rüyada kambur görmek ne demektir?

Rüyada Kambur Görmek

Rüyada kambur görmek genellikle günah olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir yerlere borçlanacağına , hayatıyla ilgili olumsuz değişimler olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra bu rüya hayra ve iyi yorumlanmaz. Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine , belalarla uğraşacağına ve sürekli olarak uğursuzluklarla uğraşacağına yorulur.

Aynı zaman da işlerinin kötüye gideceğine , neşesinin kaçacağına , bir türlü huzur bulamayacağına ve başarı yollarının kapanacağına alamet eder.

Problemlerinin ise uzun bir süre boyunca devam edeceğine işaret eder.

Rüyada bir anda kambur kaldığınızı gördüyseniz , yakınlarınızdan destek göreceğinize ve zor durumda kaldığınız zaman yakınlarınızın desteği ile ayağı kalkacağınıza delalet eder.

Rüyada kamburunuzun çıktığını görmek , gerçek yaşam da evliyseniz hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza , uzun ömürlü olmaya , ödenmesi gereken bir borca veya günah işlemeye alamet eder.

Rüyada kambur olduğunuzu görmek hem iyiye hem de kötüye yorumlanan rüyalardan birisidir.

Yakın çevrenizden destek göreceğinize , mala ve mülke kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada kambur olmak , bazı konularda çok utanacağınıza , başınızı her zaman öne doğru eğeceğinize , hem yokluktan hem de fakirlikten dolayı çok bunalacağınıza yorulur.

Rüyada başka birisini kambur olarak gördüyseniz , çok yakın zaman içerisinde işinize yarayacak bir haber alarak mutlu olacağınıza delalet eder.

  Rüyada Kuş Görmek ve Kuş ile Konuşmak
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.