Rüyada Kambur Görmek

Rüyada kambur görmek, genellikle günah olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir yerlere borçlanacağına , hayatıyla ilgili olumsuz değişimler olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra bu rüya hayra ve iyi yorumlanmaz. Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine , belalarla uğraşacağına ve sürekli olarak uğursuzluklarla uğraşacağına yorulur. Aynı zaman da işlerinin kötüye gideceğine , neşesinin kaçacağına , bir türlü huzur bulamayacağına ve başarı yollarının kapanacağına alamet eder. Problemlerinin ise uzun bir süre boyunca devam edeceğine işaret eder.

Rüyada bir anda kambur kaldığınızı gördüyseniz , yakınlarınızdan destek göreceğinize ve zor durumda kaldığınız zaman yakınlarınızın desteği ile ayağı kalkacağınıza delalet eder. Rüyada kamburunuzun çıktığını görmek , gerçek yaşam da evliyseniz hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza , uzun ömürlü olmaya , ödenmesi gereken bir borca veya günah işlemeye alamet eder.

Rüyada kambur olduğunuzu görmek hem iyiye hem de kötüye yorumlanan rüyalardan birisidir. Yakın çevrenizden destek göreceğinize , mala ve mülke kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada kambur olmak , bazı konularda çok utanacağınıza , başınızı her zaman öne doğru eğeceğinize , hem yokluktan hem de fakirlikten dolayı çok bunalacağınıza yorulur.

Rüyada başka birisini kambur olarak gördüyseniz , çok yakın zaman içerisinde işinize yarayacak bir haber alarak mutlu olacağınıza delalet eder. Rüyasında arkası kambur olmuş bir adam görmek, uzun ömürlü olmaya veya çok çocuk sahibi olmaya ve malın artmasına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kambur Görmek İhya

Rüyasında kambur birini gören kimsenin, dünya işlerinin yolunda gideceğine, dünya işlerinde muvaffak (başarılı) olacağına işaretle tabir olunur. Bazı yorumculara göre, Rüyada görülen kamburluk, Rüyayı görenin günahına işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyada kambur görmenin, uzun ömre, bazı kere de evlâda (çocuklara) işarettir, şeklinde yorumlamışlardır.

• Rüyasında kendisinin kambur olduğunu (sırtının bükülmüş, kamburlaşmış olduğunu) gören kimse, yakınlarının veya evlâdının yardımları ile çok mal-mülk sahibi, zengin olacağına işarettir şeklinde tabir olunur.

Rüyada Deniz Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu