Rüyada Baldız Görmek

Rüyada Baldız Görmek onunla konuşmak ve evlenmek öpmek ne anlama gelir?

Rüyada baldız görmek , Rüyayı gören kişi ile eşinin arasındaki muhabbetin artacağına , bağların kuvvetleneceğine , aile içerisindeki huzurun ve saadetin çok iyi olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra etrafınızda bulunan ve sizi bir türlü çekemeyen insanlar tarafından dedikodulara maruz kalacağınıza ve bu yüzden sevdiklerinizle aranızın açılıp üzüntü yaşayacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , kendinizi bazı konularda ifade etmekte çok zorlanacağınıza ya da yeteri kadar ifade edemeyeceğinize alamet eder. Gerçek yaşam da kendinizi ifade etmekte zorlandığınız için bir çok sorunla karşı karşıya kalacağınıza ve hayatınızın alt üst olabileceğine delalet eder. Rüyada baldız (hanımın kız kardeşi) görmek, aile içinde çıkan gereksiz dedikodu sonucu huzursuzluk ve eşiyle aralarının açılacağına olacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada baldızla konuşmak

Rüyada baldız ile konuştuğunuzu gördüyseniz , hem hilelerin hem de yalan dolanların içerisinde kalacağınıza ve bu bataklıktan çıkmak için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder. Bunun haricinde haksızlık göreceğinize ve bazı insanlarla ilişkilerinizi keseceğinize yorulur.

Rüyada baldızla evlenmek

Rüyada baldız ile evlendiğinizi gördüyseniz , kısmetinizin ve şansınızın kapanacağına , gereksiz yere canınızın çok sıkılacağına ve huzurunuzun kaçacağına alamet eder.

Rüyada baldızını öpmek

Rüyada baldızını öpmek , hiç olmayacak olan işlere büyük ümitler vererek daha sonra büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , faydasız olan insanlarla işlere girip ağır bedeller ödeyerek çok pişman olacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Sevdiğim Kişi Başkasıyla Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu