Rüyada sevdiğimi başkası ile Nişanlı Ve Evli Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevdiğinin Başkası ile Nişanlandığını Görmek

Rüyada sevdiğim kişiyi başkası ile görmek, yakın zamanda yaşanmış olan kötü anıların hatırlanmasına, gelecekte yaşanabilecek olan huzursuzluklara işaret etmektedir. Kişinin önceden yaşadığı tatsız, kötü anıları tekrar rüya sahibini bulup üzebilir. Kişi hayatından soğumaya kadar gidip travma aşamasına gelebilir. Mübarek bir rüya değildir. Daha da kötüsü kötülükleri davet eden hayırsız bir duadır.

Rüyada Sevdiğimin Başkası ile Evlenmesi

Rüyada sevdiğin insanın başkası ile evlendiğini görmek kişinin her iki dünyada da mutlu ve huzurlu olamayacağına işarettir. Oldukça kötü bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyayı gören kişiyi oldukça zor, sıkıcı günler beklemektedir denilir. Kişi yaşadığı tüm bu umutsuzluklara karşı savaşını devam ettirip azmini hiçbir zaman yarıda bırakmamasına rağmen öyle olaylar yaşayacaktır ki, artık pes ettirecek noktaya gelecektir.

Yaşadığı bu talihsiz olaylar sayesinde derin yaralar alan rüya sahibi, kendisine bir kaçış noktası arar iken olaylar içinde kaybolacaktır.

Rüyada Sevdiğimi Başkası İle Nişanlı Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi başkası ile nişanlı görmek, kişinin yaşadığı zorlukları geride kalacağı ve feraha ereceğine dalalettir.

Rüyayı gören kişinin son zamanlarda çok zor günler geçirdiği ve bunaldığı zaten açıktır. Yeni umutları gören kişi bu umutlara sıkı sıkı sarılarak peşinden gidecektir. Azmi ve mutlu olma isteği kişiyi mutluluğa taşıyacaktır.

Rüyada Sevdiğimi Başkası ile El Ele Görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi bir başkası ile el ele gören kimseyi karışık durumlar ve düşünceli haller beklemektedir.

Kişi çevresindeki olaylar ve insanlar ile ilgili çeşitli şüphelere düşecektir. Ve bu şüpheleri çözüme kavuşturmak için çak çaba harcayacaktır.

Bu çabalarının sonucunda şüphelerinde haklı olduğunu ve çevresindeki insanların ikiyüzlü olduklarını öğrenir. Rüyayı gören kişi i.in ders niteliğindir.

  Rüyada Saç görmek Nedir? İslami
24 yorum

24 thoughts on “Rüyada sevdiğimi başkası ile Nişanlı Ve Evli Görmek Ne Anlama Gelir?

  1. hoşlandığım adamı arkadaşımla nişanlı gördüm onunla konuşmaya çalıştım ama dinlemiyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.