Rüyada Bakkal Görmek

Rüyada Bakkal Görmek, Rüyada bir bakkalı görmek, içimizde dikkatle çalışmanız gerektiğine işaret eden bir uyarıdır. Başka bir yoruma göre, bakkal rüyası, iyilik sever, çevresi için çalışan hakkaniyetle iş gören bir kimse olduğunuza işaret eder.

İmâm-ı Nablûsî’nin yorumu: Rüyada bakkal görmek, halkın sırlarını bilip koruyan, insanların mallarını gözetip koruyan emniyetli bir adama işaretle yorumlanır.

• Rüyada bakkalı görüp alışveriş ettiğini ve bakkalın alışverişten para almadığını görmek, büyük hayır ve menfaate işaret eder şeklinde yorumlanır.

Diğer bazı yorumculara göre: Bir kimse rüyasında bir bakkal dükkanına girdiğini görse, rüya sahibi kişi, evine yeni bir şeyler satın alacağına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında gittiği bakkal dükkanının kapalıymış olduğunu görmek, rızık ve geçim yönünden darlık ve sıkıntı çekeceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Cafer-i Sadık (R.A.)’ yorumu: Rüyada bakkal görmek, rüya sâhibinin dünya işlerinin iyi olacağına, bol kârlı kazanç elde edeceğine, çok çalışacağına, büyük hayır ve menfaate kavuşacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Kadın Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu