Rüyada Bakır Görmek

Rüyada bakır görmek, rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmıştır. Bazı yorumculara göre, bakır düşmanlığa işarettir.

İmâm-ı Nablûsî’nin yorumu: Rüyasında bakır görmek, rüya sâhibi kişinin, karşısındaki kişinin veya kişilerin kalbini kıracağına ve bu sebeple düşmanlığın meydana geleceğine işaret eder şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında elinde bakırdan bir şey olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin, kendisine düşmanlık besleyen kişilerden sakınması ve kendisini koruması gerektiğine işarettir.

• Rüyasında bakır görmek, rüyayı gören kişinin, iş ortağın-dan memnun olmadığına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında bakır görmek, rüya sâhibinin, Yahudi ve Hristiyan olan kişilerden mal ve para gibi şeyler elde edeceğine işaret olarak yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise: Rüyasında bakırdan yapılmış kap kacak (eşya) görmek, hizmetçilere işaret olarak yorumlanır. Rüyasında bakırdan bir kepçesi olduğunu görmek, mal ve eşya sâhibi olacağına işaret eder.

• Rüyasında bir parça bakır bulduğunu görmek, büyük bir hayra ve rızka kavuşur şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında bakırı erittiğini ve döktüğünü görmek, rüya sahibi kişinin bir iyilik yapacağına işarettir.

• Rüyasında bir madenden bakır çıkardığını görmek, rüya sahibi kişinin rızkının artacağına işaret eder.

Rüyada Bakırcı Görmek

Rüyada bakırcı görmek, rüya sâhibi kişinin aleyhinde gıybet edileceğine hakkında dedikodu yapılacağına ve kendisine de eziyet edileceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre: Rüyada bakırcı görmek, çalışkan, fakat çok konuşan, kendi konuştuklarını yapmayan ve buna rağmen insanlara söz anlatmaya uğraşan, insanların kendisinden memnun olmadığı bir adama işaret eder.

 

Rüyada Bacak Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu