Rüyada Ata Binmek Ve Attan Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ata binmek , rüyayı gören kişinin çevresinden takdir ve teşekkür toplayacağına , iş hayatında çok iyi yerlere gelip mevki olarak yükseleceğine , yüksek miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Attan Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada attan düştüğünüzü gördüyseniz , çok isteyerek girmiş olduğunuz bir işte başarılı olamayacağınıza ve sonuç olarak yetersiz kalacağınıza bu durum karşısında çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada Beyaz Ata Binmek Ne Demek?

Rüyada beyaz ata bindiğinizi gördüyseniz , her konuda çok başarılı olacağınıza ve bu sayede herkes tarafından tanınan biri haline geleceğinize alamet eder.

Rüyada Kahverengi Ata Binmek Ne Demek?

Rüyada kahverengi ata binmek , gerçek yaşam da yapacağınız bazı şeylerden dolayı kötü tablolarla karşı karşıya kalacağınıza ve canınızın çok sıkkın olacağına yorulur.

Rüyada Ata Binmek ve Koşturmak

Rüyada ata bindiğinizi ve sonrada koşturduğunuzu gördüyseniz , haksız bir şekilde elde etmiş olduğunuz bazı unsurları kendinize yarar getirmeyeceğini anlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Siyah Ata Binmek Ne Demek?

Rüyada siyah ata binmek , hem iş hem de özel hayatınızda itibar sahibi olacağınıza , makam olarak farklı yerlere geleceğinize ve yüksek miktarda kazanç elde edip huzurlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Arap Atına Binmek

Rüyada arap atına bindiğinizi gördüyseniz , iş alanında çok önemli gelişmeler yapacağınıza ve yapmış olduğunuz bu çalışmalar ile çok tanınacağınıza alamet eder.

Rüyada At Sürüsü Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu