Rüyada Aşağılanmak Neye Yorumlanır?

Rüyada aşağılanmak , rüyayı gören kişinin gerçek hayatta saygınlık kazanacağına , çevresindeki insanlar tarafından çok sevileceğine ve itibar göreceğine , kısa zaman içerisinde çok önemli birisi olacağına delalet eder. Bu rüya genel olarak mutluluk , itibar ve sevinç olarak yorumlanır.

Rüya sahibi yapacağı işler sayesinde hep herkes tarafından beğenilecek hem de övüleceğine , bazı insanlardan hoş ve güzel sözler duyacağına , takdir edileceğine ve böylelikle kendisine olan güvenin çok artacağına işaret eder.

Rüyada Aşağılandığını Görmek

Rüyada aşağılandığınızı gördüyseniz , gurur duyacağınız bir iş yapacağınıza , takdir edileceğinize ve birden fazla başarılara imza atıp çevreniz, aileniz tarafından çok sevileceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra bir haber alıp çok sevineceğinize ve itibar sahibi birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Hor Görüldüğünü Görmek

Rüyada hor görüldüğünüzü gördüyseniz , her zaman işlerinizin yolunda olacağına , şansınızın açık olup yüzünüzün güleceğine, kısmetinizin açık olduğuna , genel olarak güzellik ve iyiliklerle dolu olan fırsatlarla karşı karşıya geleceğinize işaret eder.

Rüyada Birini Aşağıladığını Görmek

Rüyada birisini aşağıladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz hatalardan ve yanlışlardan dolayı itibarınızı kaybedeceğinize, toplum tarafından çok sevilmeyip saygı duyulmayacağınıza , iyi olan imajınızın bundan sonra son bulacağına ve herkesin gözünde biteceğinize delalet eder.

Rüyada Ateş Söndürmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Ruyamda sevdiğim biri bana pasakli diyo ayaklarima bakarak ve yilanlarin farelerin oldugu bievi temizlemiyomuşum ve çatisi akmis biyer ve bende korktugum icin temizkiyemiyorum ve fareleri kovalayan kediler vardi o yerden oturduğum bir beyaz sandaliyeyi kayin babamsin diyerek sevdigim birine veriyorum otur diye saygimdan dolayi oda beni horluyo pasakli diye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu