A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Araba Satmak Görmek (DİYANET) Yorumu

Rüyada araba satmak diyanet kaynağına göre , bir işe hevesle başlayıp bir türlü işin sonuna ulaşamayacağınıza , üzerinde çalışmış olduğunuz işlerin sonunu göremeyeceğinize yani hiçbir zaman sonunu getirmeyeceğinize alamet eder.

Bu yüzden manevi olarak çok yıpranacağınıza , canınızın çok sıkılacağına , maddi olarak sıkıntılar içerisine gireceğinize , borçlanacağınıza ve elinizdeki paraları kaybedip işin içerisinden çıkamayacağınıza işaret eder.

Bunun işin her zaman başlamış olduğunuz işi bitirmeye odaklanın yoksa zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada Arabasını Satmak Görmek 

Rüyada birisinin arabasını sattığını gördüyseniz , elinizdeki şeylerden vazgeçip mallarınızı satarak sırf borçlarınızı ödemek ve maddi sıkıntıdan kurtulmak için böyle bir şey yapacağınıza, borçlarınızı ödemek için evinizi , arabanızı satacağınıza bazı yerlerden borç alacağınıza yorulur.

Fakat maddi sıkıntılardan bir türlü kurtulamayacaksınız. Manevi olarak da yıpranacaksınız , canınız çok sıkılacak ve sürekli olarak ailenizle kavgalar edecek , küslükler olacaktır.

Rüyada taşıt sattığınızı gördüyseniz , işleriniz de hiçbir zaman başarılı olamayacağınıza , var olan bir işin sonunu göremeyeceğinize,

parasız kalacağınıza , can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza ve işlerinizin bir türlü düzelemeyeceğine yorulur.

Bunun yanı sıra sevmiş olduğunuz şeylerden vazgeçeceğinize alamet eder. Kişi elindekileri nasıl idare edebilirim diye düşüneceğine ve elinden geleni yapmak için büyük çaba sarf edeceğine delalet eder.

Bir Yorum

  1. Selamunaleykum hocam ben ruyamda esim arabamizi satigini soyluyor ve bir miktar 100luk para gosteryor ara0bayi kaca satin diyorum oda 22bine verdim diyor paranin tamamini satistan sonra alacam diyor araba benim uzerime bu ruyanin anlami nedir hocam tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu