Rüyada Araba Satmak Görmek (DİYANET) Yorumu

Rüyada araba satmak diyanet kaynağına göre , bir işe hevesle başlayıp bir türlü işin sonuna ulaşamayacağınıza , üzerinde çalışmış olduğunuz işlerin sonunu göremeyeceğinize yani hiçbir zaman sonunu getirmeyeceğinize alamet eder.

Bu yüzden manevi olarak çok yıpranacağınıza , canınızın çok sıkılacağına , maddi olarak sıkıntılar içerisine gireceğinize , borçlanacağınıza ve elinizdeki paraları kaybedip işin içerisinden çıkamayacağınıza işaret eder.

Bunun işin her zaman başlamış olduğunuz işi bitirmeye odaklanın yoksa zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada Araba Satmak İhya

Rüyada araba satmak ihya, gerçek yaşam da ev veya arabanızı satacağınıza , bazı zorluklarla karşı karşıya kalıp bu zorlukların üstesinden geleceğinize , çevrenizdeki insanların sizi eleştirip kınayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi kısa süreliğine maddi olarak sıkıntı yaşayabilir ve yaşayacağı bu sıkıntılar ailesini de çok etkileyecektir.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin yalanla hareket edeceğine ve dünyevi hayatına çok büyük önem verip ahiret hayatını unutacağına delalet eder.

Rüyada Araba Satmak İhya

Rüyada Başkasının Arabasını Sattığını Görmek

Rüyada başkasının arabasını sattığını gördüyseniz, elinizdeki şeylerden vazgeçip mallarınızı satarak sırf, borçlarınızı ödemek ve maddi sıkıntıdan kurtulmak için böyle bir şey yapacağınıza, borçlarınızı ödemek için evinizi, arabanızı satacağınıza bazı yerlerden borç alacağınıza yorulur.

Fakat maddi sıkıntılardan bir türlü kurtulamayacaksınız. Manevi olarak da yıpranacaksınız , canınız çok sıkılacak ve sürekli olarak ailenizle kavgalar edecek , küslükler olacaktır.

Rüyada taşıt sattığınızı gördüyseniz , işleriniz de hiçbir zaman başarılı olamayacağınıza , var olan bir işin sonunu göremeyeceğinize, parasız kalacağınıza , can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza ve işlerinizin bir türlü düzelemeyeceğine yorulur.

Bunun yanı sıra Rüyada birisinin arabasını sattığını gördüyseniz sevmiş olduğunuz şeylerden vazgeçeceğinize alamet eder. Kişi elindekileri nasıl idare edebilirim diye düşüneceğine ve elinden geleni yapmak için büyük çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüyada Arabasını Tanıdık Birine Satmak

Rüyada arabanızı tanıdık birisine sattığınızı gördüyseniz , bir yerden yüksek miktarda gelir elde edeceğinize , geçiminizin çok kolay olacağına , bereketli bir hayata kavuşacağınıza yorulur.

Bunun haricinde iş konusunda çok başarılı olup terfi alacağınıza , yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize ve bu sayede tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza yorulur.

Aynı zaman da istek ve arzularınızın gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada arabayı çok ucuza sattığını görmek , elinize geçecek olan fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğinize , bir süre boyunca sıkıntılar içerisinde olacağınıza, iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendiremeyip zorlu bir döneme gireceğinize ve psikolojinizin bozulacağına yorulur.

Yani kısacası kişi üzüntülü bir döneme girip maddi olarak sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Fakat bu uzun sürmeyecektir kısa zaman sonra tekrardan eski halinize geri döneceksiniz.

 

Rüyada Zebra Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Selamunaleykum hocam ben ruyamda esim arabamizi satigini soyluyor ve bir miktar 100luk para gosteryor ara0bayi kaca satin diyorum oda 22bine verdim diyor paranin tamamini satistan sonra alacam diyor araba benim uzerime bu ruyanin anlami nedir hocam tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu