Rüya TabirleriA Harfi Rüya TabirleriSık Görülen Rüyalar

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Hem iyi hem de kötü anlamı bulunan rüyalardan biridir. Rüyada araba görmek ne anlama gelir sorusuna , birazdan yanıt vermiş olacağız.

Rüyada Araba Görmek İhya

Rüyada araba görmek, pek iyiye yorulmaz. Onun için araba ile ilgili görülen rüyalar değişik şekilde yorumlanır:

  • Rüyasında at arabası görmek, hastalığa işarettir.
  • Rüyada el arabası görmek ise, zahmet ve meşakkat çekileceğine işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyada çocuk ve bebek arabası görmek ise, sıkıntı, keder ve geçim darlığına işaretle yorumlanır.
  • Bazı yorumculara göre ise, rüyada bir arabaya bindiğini görmek, büyük bir makama (mevkie) çıkılacağına işarettir.
  • Rüyasında bir arabadan indiğini görmek, bulunduğu mevkiden (makamdan) indirileceğine, yani mevkisini kaybedeceğine işaretle yorumlanır.
  • Rüyada arabanın tekerleklerinin çıktığını görmek, işinden men edileceğine veya malen, maddeten zarara uğrayacağına işaretle yorumlanır.

Rüyasında bir otomobil aldığını gören kimse, yakında bir sefere, yolculuğa çıkacağına işaretle yorumlanır.

• Rüyada otomobilini kaybettiğini gören kimse, işlerinde zorluk olacağına, işinde zorlukla karşılaşacağına veya hanımı ile aralarında geçimsizlik çıkıp kavga edeceklerine işaretle yorumlanır.

• Rüyasında kendisine bir otomobil hediye edildiğini ve bir otomobil verildiğini görmek, bekar ise, evleneceğine veya gerçekten bir otomobil sahibi olacağına (otomobil alacağına) işaretle tabir olunur.

Rüyada Araba Aldığını Görmek

Yardımlaşma şeklinde yorumlandığı gibi, dostluk olarak da yorumlanmaktadır. Bazı kişiler, finansal güç olarak yorumlamaktadır. Rüyada araba aldığını görmek, herhangi bir ihtiyacınız olduğunda dostlarınızın size yardım edeceği anlamına gelir. Bu dönemde yeni ve kalıcı dostluklar edinebilirsiniz.

Rüyada araba görmek , genel olarak kişinin geçim sıkıntısı yaşayacağına , bu sıkıntıyı yaşamamak için tedbir alacağına işaret eder. Bunun yanı sıra hareket , aktivite , yolculuk gibi anlamlara da gelmektedir.

Rüyada Güzel Araba Görmek

Rüyada güzel bir araba gördüyseniz , her konuda kendinize çok güvendiğinizi ifade eder.

Rüyada Yük Arabası Görmek

Rüyada yük arabası gördüyseniz , gönül ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza ve bu sorunlardan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğinize yorulur.

Rüyada At Arabası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at arabası görmek , kısa süreliğine bir rahatsızlık geçireceğinize bu rahatsızlık sıkıntı , maddi zorluk gibi şeyler olabilir.

Bunun haricinde çabalarınızın sonucunda maddi olarak rahatlayacağınıza ve istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyada el arabası gördüyseniz , gerçek yaşam da sıkıntı çekerek ve zorluklarla uğraşıp ekmek parası elde edeceğinize , sıkıntılardan kurtulduktan sonra rahata kavuşup mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Olumsuz olarak bakarsak , kötü olaylar yaşayacağınıza ve ailenizle ya da arkadaşlarınızla sorunlar yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Uçan Araba Görmek

Rüyada uçan araba gördüyseniz , umudunuzu kesmiş olduğunuz bir şeyin gerçek olacağına , kısa zaman içerisinde bozulan hayatınızı toparlayıp arzularınıza kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Rüyada kaza yapmış bir araba görmek , rüyayı gören kişinin iş konusunda yüksek yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada Arabaya Binmek Görmek

Genel anlamda yolculuk olarak yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular, maddi kazanç olaraktan yorumlamaktadır. Yolculuk, hem iş hem de tatil için olabilir. Maddi kazanç ise, yakın zamanda verilecek bir karar sonucunda ortaya çıkar.

Rüyada Araba Satmak

Rüya sahibi, rüyadan sonra daha dikkatli olmalıdır. Özellikle iş ve yatırım hakkında vereceği kararları, iyice düşünmeli ve her ihtimal değerlendirmelidir. Rüyada araba satmak görmek, maddi kayıp olarak yorumlanmaktadır. Yakın zamanda verilecek bir karar, maddi çöküş yaşatabilir fakat bu çöküş uzun sürmeyecektir.

Rüyada Arabayla Uçmak Görmek

Rüyada arabayla uçmak görmek, 2 farklı şekilde yorumlanabilir. Hem normal uçmak hem de denize uçmak gibi. İlk önce normal uçmak görmek nedir, bunu açıklayalım. Arabanın uçtuğu görmek, kişinin mutlu olacağına işarettir. Bu mutluluk, yüksek ihtimal maddi kazançtan sonra gelecektir. Bir diğer uçmak olan araba ile denize uçmak görmek, kişinin verdiği kararları temsil eder. Rüya sahibi, eski kararlarından dolayı pişmanlık duyuyor olabilir veya duyacaktır. Bazı kişiler, eski kararları değil, rüya sahibinin şimdi vereceği kararların etkileyici olacağını söyler. İki durumda da kararlar, sizi ve yaşantınızı etkileyecektir. Rüya sahibi, verdiği kararlar yüzünden ilerleyen zamanlarda pişmanlık duyacak ve ‘keşke bu kararı vermeseydim’ gibi serzenişlerde bulunacaktır.

Rüyada Otopark Görmek

Rüyanızda otopark görmek, hayatınızda bazı beklenmedik değişiklikler olacağına işaretle yorumlanır.

 

Rüyada Yemek Yemek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu