Rüyada Leblebi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada leblebi görmek, kişinin kıt kanaat eline geçen paranın elde durmadığına delalet eder. Rüyada leblebi gören kimse, bu rüyayı dillendiren şahsın, kazancında bolluk belirtisi olmamasına işarettir. Rüyada leblebi ve fıstık görmek, insanlara ve çevreye ödeyeceği borçlarına yorumlanır.

Rüyada leblebi kustuğunu görmek, kendisine kalmayan maaşa ve bu nedenle içerisinde olduğu darlığa işaret eden bir rüyadır. Rüya malikinin, tek geçim kaynağı olan, başka bir yerden gelen hiçbir ücretin olmamasından dolayı zor durumda hayatını sürdürdüğünü bildirir.

Rüyada Leblebi Görmek İslami Anlamı

Dini yorumuna göre rüyada leblebi görmek, karı koca arasındaki gönül sohbetine, birbirlerine karşı güttükleri saygılı ve sevgi dolu bir birlikteliğe alamet eder. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki; bu rüya, beklenmedik ve ani bir şekilde gelen buseye yorumlanır. Bütün bu olumsuzluklara rağmen, bu kişi gücünü, kendine olan güvenini, motivasyonunu düşürmüyor ve bu her açıdan olumsuzluk fışkıran durumu, gücü yettiği ölçüde ev yaşamına belli etmiyor manasına yorulan bir rüyadır.

Rüyada leblebi görmek faydasız sözlerle vakit öldürmeye işarettir.

  • Kişinin rüyada leblebi aldığını ve yediğini görmesi, üzüntü ve kedere işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.
  • Bazı yoruma göre ise, rüyada leblebi görmek veya yediğini görmek, karaciğer veya siroz hastalığı cinsinden bir hastalığa düşüleceğine veya yakalanacağına işarettir.

Rüyada Leblebi Yemek

Rüyada leblebi yemek anlamı, sadece kendisi tarafından bazı sorunları olacağına işarettir. Rüyada leblebi yediğini gören kimse, ne kadar süreceği belli olmayan şanssızlığı ve bu kişinin şer ardını terk etmeyecek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, istemeden de olsa yaşayacağı dertlerden dolayı keyfinin düşeceğini bildirir.

Rüyada Leblebi Almak

Rüyada leblebi almak, aracı yoluyla bir borç hendeğinin içine girileceğine ve yaptığı bu işin kendisi adına kötülükle mi yoksa iyilikle mi sonuçlanacağını hiç bir akıl süzgecinden geçirmeden yapacağını gösterir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; kişi eğer rüyasında leblebi alıyor ya da buluyorsa bunun manası her açıdan güzel bir kimseyi öpmeye işaret eder.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavurmak, öfkelendirici ve aynı zamanda bu kişiyi zor şartlara iten bir olayla karşı karşıya kalınacağını alamet eden bir rüyadır. Nereden bakılsa bir ilgisi olunmayan bir kimse yüzünden sadece uzaktan bir bağlantısı bulunduğu için birinin gerçekleştirmiş olduğu kusurun etkisini çekmek mecburiyetinde kalacaktır.

Rüyada Leblebi Satmak

Rüyada leblebi satmak dini yorumu, kendi kurduğu işin çatısı altında yalnızca kendisine gereksinim duyacağını, bu şekilde kimsenin kahrını çekmeyeceğini, oldukça başarı dolu bir ömre ve öz güven sahibi olmaya tabir edilmektedir.

Rüyada Leblebi Şekeri Görmek

Rüyada leblebi şekeri görmek ne anlama gelmektedir? Bu rüyaya kadir olan kişinin, yaşamında ruh halinin iyi olacağına, korkulu bir durum olan ailesel tartışma olaylarının cereyan bulmayacağını gösterir. Hem kendisi mutluluk havuzunda yüzecek hem de evlilik yaşantısındaki iyi hal artacaktır.

Rüyada Leblebi Tozu Görmek

Rüyada leblebi tozu görmek, dolu dolu bir hayatın hüküm süreceğine, rahatsızlık veren olumsuz havadislerin kişiyi terk edeceğine, bütün can sıkıcı badirelerin ortadan kalkmasına çok kısa bir vakit kaldığına delalet edilen bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Leblebi Görmek

Rüyada beyaz leblebi görmek, kaybedilen kuvvetin yeniden kazanılarak kişideki savaşma azminin artacağına, taşıdığı iyi kişiliği karşısında hak ettiği geri bildirimlere ulaşacağına yorulur.

Rüyada Şekerli Leblebi Görmek

Rüyada şekerli leblebi görmek, her zamankinden daha geniş bir kazancın kapıda olduğuna ve bu kazancın da kişiye hayırlı bir ev nasip edeceğine tabir olunur.

Rüyada Yanan Ev Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu