Rüyada Araba Anahtarı Almak

Rüyada araba anahtarı almak , gelecekle ilgili olan bazı şeyleri yoluna koymak için elinizden geleni yapacağınıza , bunu yaparken de büyük uğraşlar vereceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra ailenizin rahat bir şekilde yaşam sürmeleri için büyük çaba sarf edeceğinize , bunun için çabalayacağınıza ve en sonunda çabalarınızın karşılığını alarak çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

Rüyada araba anahtarı kaybettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şansız olacağınıza , yanlış yola girerek kazanç elde edeceğinize, günah işleyeceğinize , helal yoldan para kazanmayı bırakıp haram yola yönelip kolay yoldan para  kazanacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde olumsuz olaylarla karşılaşacağınıza , engellerle karşılaşıp zorlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Yeni Araba Almak

Rüyada yeni bir araba aldığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili yeni şeylerle karşılaşacağınıza , yeni bir iş , yeni bir ev veya yeni bir mülk elde edeceğinize delalet eder.

Bunun haricinde sevmiş olduğunu kişi veya yeni birisi ile planlamış olduğunuz seyahate gideceğinize işaret eder.

Eğer rüyada gördüğünüz araba beyaz ise o zaman hep hayalini kurmuş olduğunuz eve sahip olacağınıza , koyu renk bir araba gördüyseniz, hayallerinize biraz geç kavuşacağınıza fakat yılmadan büyük çaba sarf edip en sonunda hayalinize kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Kocanın Öldüğünü Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ruyamda birisi araba anahtarıı hediye gondermiş bana ama arabayı görmedim veren kişiyide tanimiyorum gormedim anahtarı ablamlara vermis onlar bana verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu