Rüyada Anneden Dayak Yemek ve Ağlamak Ne Demek

Rüyada anneden dayak yemek , gerçek yaşam da söz dinlemediğinize ve sürekli olarak burnunuzun dikine gittiğinize işaret eder. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz o zaman hatalarınızdan bir ders çıkarmanız gerekmektedir.

Gerçekte uyarıları hiçbir zaman dikkate almıyorsunuz ve insanları hep kırıyorsunuz. Aynı zaman da ailenizi ihmal edip hep zevklerinizin peşinden gidiyorsunuz. Sorumluluk almayı çok seven birisi değilsiniz ve eğer evliyseniz bu yüzden eşlerinizle problemler yasacaksınız.

Rüyada Ölen Anneden Dayak Yemek

Rüyada ölen anneden dayak yediğinizi gördüyseniz , çok pişmanlık duyacağınız bir işe gireceğinize , anneniz hayattayken onu çok üzdüğünüze , annenizin sizden hayır duası istediğine delalet eder.

Bundan sonra hayatınızı düzeltmeniz gerekiyor ve haksız olmuş olduğunuz konularda ise o konuları tekrardan gözden geçirmeniz gerekmektedir. Başka insanların fikirlerini ise kesinlikle bir kenarı atmayın bu uyarıları dikkate alın.

Rüyada Anneden Dayak Yerken Ağlamak

Rüyada anneden dayak yerken ağlamak , hem aile büyüklerinin hem de arkadaşlarınızın sözlerini dikkate almanız gerektiğine, eğer bu sözleri dikkate alırsanız tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza , iş hayatınızın tekrardan düzene gireceğine, maddi sıkıntılarınız varsa ailenizin vereceği destek ile bunlardan en yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza yorulur. Yani kısacası bu rüya çok hayırlıdır.

Rüyada Annenin Çocuğunu Dövmesi

Rüyada annenin çocuğunu dövmesi , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman bir süre durgunluk yaşayacağınıza , maddi sıkıntılar yüzünden canınızın çok sıkkın olacağına alamet eder.

Bekar olan insanlar için bu rüya çok hayırlıdır. Yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan birisi ile evleneceğinize yorulur.

Rüyada Aslandan Kaçmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Ben bayanım rüyamda evimcok daginikti yattigim yataklarda cok kirliydi arkadaşım eve geldi veannem yataklarikaldirma gormesi dedi biyandan ben cocugumokula gidecek beslenme hazirliycam ama annem cokdovuyubeni yataklari niye kirli diye ben sebebini snlattim amao cok sinirliydi ve yanaklarımi kipkirmizi etti sonraben mutfakta cocuklarima borek yaotimamahamurumazdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu