Rüyada Aslandan Kaçmak Korkmak ve Kurtulmak Ne Demek

Yemek Tarifleri

Rüyada aslandan kaçmak , gerçek yaşamda bir sorunla karşılaşacağınıza , çekingen olan birisi ile karşı karşıya geleceğinize , hem zorlu hem de mücadele ile geçecek olan bir işe gireceğinize alamet eder.

Sizin gücünüze güvenip sizle beraber bu yola çıkacak olan kişi sizi yolunuzdan alı koymak için onunla bazı sorunlar yaşayacağınıza , aynı zaman da iş yerinde otorite sahibi olan birisiyle de bir sorun yaşayabileceğinize yorulur.

Rüyada Aslandan Kaçıp Kurtulmak

Rüyada aslandan kaçıp kurtulduğunuzu gördüyseniz , işlemiş olduğunuz büyük günahlardan dolayı tövbe edeceğinize, zor günleri artık geride bırakacağınıza , maddi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza,

borçlarınız varsa bunları yavaşça ödeyeceğinize , eğer ciddi bir rahatsızlığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulup tekrardan ayağı kalkacağınıza işaret eder.

Rüyada Aslandan Korkmadığını Görmek

Rüyada aslandan korkmak, gerçek yaşam da çok güçlü sanmış olduğunuz kişiden aslında güçlü olmadığına, çözülmez dediğiniz bazı olayların kolayca çözüleceğine ve sizi çok endişelendiren sağlık sorunlarının geçici olduğuna delalet eder. Yani bu rüya kişi için hem hayırlı hem de güzeldir.

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek Ne Demek?

Rüyada aslan sürüsü görmek , iş hayatınızda karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına , önemli gelişmeler yasacağınıza , istemiş olduğunuz mevkile ulaşacağınıza ve kapalı olan bahtınızın açılacağına yorulur.

Rüyada Aslan Görmek

4 Yorum

  1. Evinde heybetli bir erkek aslan beni kovalıyor yanında en küçük oğlum var ama yakalayamıyor ve ben çok çaba sarfettim kimse bana yardım etmiyor sonra bana gülerek evden çıktı gitti.

  2. evimde aslan varmış ona dikat edorum dışarıa çıkmmasını saglıormusumkapıları kapatıorum sonra

    1. Mahallede bir evin temelinde aslan otumuş bnimle konuşuyor kaç yoksa seni parçalarım diyor bende kaçıyorum korkuyla uynıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu