Rüyada Anne ile Kavga Etmek Ne Demek? Öğren!

Rüyada anne ile kavga etmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Gerçek yaşam da annenizle kavga ederseniz eğer ileride çok pişman olacağınıza , bazı davranışlarda bulunduğunuza veya bulunacağınıza işaret eder.

Hem vurdumduymazlık hem de değerbilmezlik gibi huylarınızdan dolayı annenizi çok üzeceğinize, anne ve babanızın size razı gelmesini ve onların hayır dualarını istiyorsanız o zaman biraz daha dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Böyle bir rüya görürseniz eğer geçmiş zamana bakarak yapmış olduğunuz davranışları gözden geçirin ve hatalarınızı kabul edin.

Rüyada Baba ile Kavga Etmek Ne Demektir?

Rüyada baba ile kavga ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok sevmiş olduğunuz insanları kendinizden uzaklaştıracağınıza, hem asi hem de kibirli birisi olacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra hırçın ve söz dinlemez birisi olduğunuz için maddi olarak zor duruma düşeceğinize ve daha sonrasında çok pişman olacağınıza alamet eder.

Rüyada Kavga Etmek Ne Demek?

Rüyada kavga etmek genel olarak birden fazla şekilde yorumlanır.

Eğer döven kişi sizseniz ve vurduğunuz kişiyi gerçek yaşam da tanıyorsanız o zaman bu kişiye gerçek yaşam da yardım edeceğinize işaret eder.

Fakat başkası sizi dövüyor ve bu kişiyi tanıyorsanız o zaman da  , yapmış olduğunuz hataları size göstereceğine ve bu hatalara dönmeniz için size destek olacağına yorulur.

  Rüyada Diş Temizlemeyi Görmek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.