Rüyada Anneye Sarılmak Nedir? İslami Yorumu

Rüyada anneye sarılmak genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hayırlı , çok fedakar ve vefalı birisi olduğuna , ailesini çok sevdiğine,

ailesinin mutlu olabilmesi için elinden gelen her türlü maddi ve manevi çabayı gösterdiğine , bencil kişilerden olmadığına işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin ailesinden sürekli olarak hayır duaları aldığına , annesine göstermiş olduğu hürmetten dolayı çok sevap kazandığına ve yakın zaman içerisinde alacağı müjdeli bir haber ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , hem maddi hem de manevi olarak olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , iç huzurunuzun çok iyi olacağına,

annenizden kazanmış olduğunuz hayır duaları sayesinde sıkıntı yaşamayacağınıza , ömrünüzün sonuna kadar hep bereket içerisinde yaşayacağınıza yorulur.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evli değilse o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğine , çok mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Annesine Sarıldığını Görmek

Rüyada ölmüş olan annenize sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da annenize karşı çok fazla hasretinizin olduğuna , anneniz için hayır yapmanız gerektiğine ve sürekli olarak ona dua etmenize delalet eder.

Bunun haricinde pişmanlık duymuş olduğunuz bir şeyin ardından gelecek olan güzel şeylere,

pişmanlığınızı telafi etmek için elinizden geleni yapacağınıza ve daha fazla hayır işleyeceğinize yorulur.

  Rüyada Azrail görmek Ne Demek İslami
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Anneye Sarılmak Nedir? İslami Yorumu

  1. Merhabalar annem vefat edelim 2 ay gibi olacak.annemi rüyamda birçok kez gördüm. Birinde neşeli ve mutlu gördüm. Birinden namaz kılarken gördüm. Birinde de yemek ikram ettim ama bana ben orda daha iyilerini yiyom dedi. Yani hep güzel goruyom .bu acaba yerinin iyi olmasına mı işaret hep dua ediyom ve okuyorum yardımcı olabilurmisiniz cezanızı bekliyom

  2. Ben rüyada vefat eden annemi gördüm ve sevinerek ona sarıldım ama ölmüş olduğunu biliyordum ona sarılıp öpüyordum

  3. Ruyada anneme sarılıp ağladim neden gitti dedim konuşmadı elleriyle cevap veremem hayır diye işaret etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.