Rüyada Anneye Sarılmak Nedir? İslami Yorumu

Rüyada anneye sarılmak genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hayırlı , çok fedakar ve vefalı birisi olduğuna , ailesini çok sevdiğine, ailesinin mutlu olabilmesi için elinden gelen her türlü maddi ve manevi çabayı gösterdiğine , bencil kişilerden olmadığına işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin ailesinden sürekli olarak hayır duaları aldığına , annesine göstermiş olduğu hürmetten dolayı çok sevap kazandığına ve yakın zaman içerisinde alacağı müjdeli bir haber ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , hem maddi hem de manevi olarak olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , iç huzurunuzun çok iyi olacağına, annenizden kazanmış olduğunuz hayır duaları sayesinde sıkıntı yaşamayacağınıza , ömrünüzün sonuna kadar hep bereket içerisinde yaşayacağınıza yorulur.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evli değilse o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğine , çok mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Annesine Sarıldığını Görmek

Rüyada ölmüş olan annenize sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da annenize karşı çok fazla hasretinizin olduğuna , anneniz için hayır yapmanız gerektiğine ve sürekli olarak ona dua etmenize delalet eder.

Bunun haricinde pişmanlık duymuş olduğunuz bir şeyin ardından gelecek olan güzel şeylere, pişmanlığınızı telafi etmek için elinizden geleni yapacağınıza ve daha fazla hayır işleyeceğinize yorulur.

Rüyada Ray Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Ben sürekli kabus görüyorum ruya içinde rüya ve uyurken öldü sürekli görüyorum farklı boyutlar tarafından korkarak çok uyandigim oluyo

  2. İyi günler. Ben annemi kaybedeli 5 ay oldu rabbim mekanını cennet etsin inşallah. Rüyamda hastane de dolaşıyorum ne aradığımı önce bilmiyorum. Sonra bi odada merdiven altı bir yerde annemi sedye üzerende amaliyatta giyilen yeşil gömlek var annemin hasta olduğunu bize gösteremeyeceklerini söylüyor birileri. Sonra elimde bi tepside bezelye görüyorum hemşireye veriyorum o ara annemi görüyorum annem hemşireye kızmış kafasını diğer tarafa çeviriyor ben anneme seslenince kızıım sedef diyo öyle bir sarılıyor koklaşarak birbirimizi seviyoruzki , o arada ablan çarşaf götür dedi sende onumu getirdin diyor bence tabiki getirecem anne diyorum ama öyle bir özlemle sarılıyoruzki. Hayır olsun inşallah. Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

    1. Bende öyle gördüm ama sarilmamiz o kadar güzel ve gercekciydiki bı an gerçek sandım mekanı cennet olsun inşallah tüm annelerimizin❤️

  3. 3 yıl önce kaybettiğim rahmetli annem ben ve iki ablam bir yolcu aracında oldugumuzu gördüm. Ve bir ara aya kalkıyorum Annem o an kalkıp bana öyle bir sıkı sarılıyorkı ay sendemi geldin diyor şaşırıyorum ve anneme bende sarılıyorum annem beni nasıl görmedi yanındaydım die üzülüyorum anneme annem rahatsz die üzülüyorum. Sonra yanına oturuyorum öyle masum bakıyorki elini tutuyorum ve elimi sıkıca tutup öpüyor yanına sürüyor öyle üzülüyorum annem beni özlemiş die biara mola veriyor araç kırlık bir yerde ablam la oturuyorum annem diyorım ablam karşıda ihtiyaç bak karşıda diyor güya ihtiyacını görmüş yavaş yavaş yürüyor yanına gicek oluyorum bir araç geliyor hızlanıyorum yanına gidim kaybolmasın diyorum ki annem araca binip araçla hızlı bir şekilde gidiyor polis arıycak oluyoruz o an uyandım. Etkilendim ve 04.21 size yazıyorum elimde zikir matik çekerek uyudum dua ederek uyumuşum.

  4. Ruyada anneme sarılıp ağladim neden gitti dedim konuşmadı elleriyle cevap veremem hayır diye işaret etti

  5. Ben rüyada vefat eden annemi gördüm ve sevinerek ona sarıldım ama ölmüş olduğunu biliyordum ona sarılıp öpüyordum

  6. Merhabalar annem vefat edelim 2 ay gibi olacak.annemi rüyamda birçok kez gördüm. Birinde neşeli ve mutlu gördüm. Birinden namaz kılarken gördüm. Birinde de yemek ikram ettim ama bana ben orda daha iyilerini yiyom dedi. Yani hep güzel goruyom .bu acaba yerinin iyi olmasına mı işaret hep dua ediyom ve okuyorum yardımcı olabilurmisiniz cezanızı bekliyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu