H Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Halı Görmek Diyanet ve İhya Tabiri

Rüyada halı görmek, kişinin ömür boyu huzurlu olmasına ya da isteklerini elde etmesine yorulmaktadır. Ayrıca bazı İslam alimlerine göre bu rüya yola çıkmaya ve yoldan hayırla dönmeye yorulmaktadır. Rüyada halı görmek, aynı zamanda hayat yolunda rahat ve huzurlu yürümeye genellikle sıkıntı görmemeye yorulmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin yürüdüğü halının özelliklerine göre yorumlanmaktadır. Halı eğer yeni ve temiz ise rüyayı gören kişinin hayat boyu temiz bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Halı Görmek

Bazı alimlere göre ise bu rüya dini bazı gerekleri tam olarak almaya ve eğitiminin bu konuda tam olmasına tabir edilmektedir. İbni Sirin (r.a)’e göre bu rüya kişinin temiz ve güzel yüzlü olmasının yanında güzel ahlaklı bir kadınla mutlu bir evlilik yapmasına tabir edilir. Ayrıca çok sayıda alime göre ise halının pis olması durumunda kişinin bir tartışma yaşamasına ve bu nedenle düzeninin bozulmasına yorulur.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin hayatındaki bazı pürüzleri kısa sürede çözeceğine ve bunun için büyük bir çaba sarf etmeyeceğine yorumlanır. Ayrıca çok sayıda alime göre ise bu rüya görüldüğü şekilde değerlendirilmektedir. Bazı titiz ev hanımları için ise temizlik yapmalarına tabir edilmektedir.

Rüyada Halı Silkelemek

Rüyada halı silkelemek hayatta yaşanan sıkıntılarla mücadele etmeye ve bunlardan zaman içinde teker teker kurtulma şansı yakalanacağına tabir edilir. Bazı alimlere göre ise bu rüya haramdan ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaya hayırsız evladın düzelmesine de yorulmaktadır.

Rüyada Halı Taşımak

Rüyada halı taşımak kişinin hatalı hareketleri ve kararları yüzünden başına gelenlerin çözümü için aldığı tedbirlerin tutarsız olmasına ve bu nedenle daha büyük sıkıntılarla karşılaşmasına tabir edilmektedir. Bu rüya daha çok kişinin çözüm yollarının sadece sorunun yerinin değişmesine ya da sorunu daha büyütmekten başka bir getirisi olmadığına tabir edilmektedir.

Rüyada Halı Sermek

Rüyada halı sermek kişinin hayatı konusunda bazı ciddi kararlar almasına ve bunları uygulamak için çaba sarf etmesine yorulur. Çok sayıda alime göre ise bu rüya görenin hayatta boş vermişlik dönemi yaşadığına ve bu nedenle ailesini ve işini ihmal ettiğine gelir. İleriki dönemler için sorun olacak bazı küçük problemlerin ortaya çıkmasına da yorulmaktadır.

Rüyada Halı Almak

Rüyada halı almak yakın zamanda gelir getirecek bir yatırım yapmaya ya da bir mülk almaya tabir edildiği gibi bir sağlık sorununun kolay bir şekilde çözülmesine de tabir edilmektedir. Bu rüyayı görenin ya da aileden birinin başına gelebilir.

Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada halı yıkamak hayatta çözümlenmesi gereken bazı sorunlar için çaba sarf etmeye ve bunları kökten çözecek formüller üretmeye tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre ise bu rüya işini bilmeyen ve yanlış yönlendiren aile büyüklerine tabir edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu