Rüyada Amca Kızı Görmek (Diyanet Yorumu)

Rüyada amca kızı görmek , son derece olumlu rüyalardan birisidir ve genel olarak hayra yorumlanır.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da insanlara her konuda yardımcı olduğundan dolayı çok sevilen birisi olduğuna , dürüst , iyi kalpli ve aynı zaman da merhametli birisi olduğunuza , arkadaşlarınızı seçerken doğru ve düzgün kararlar verdiğinize işaret eder.

Bu rüya kişi için çok hayırlıdır ve genel olarak hayra yorumlanır.

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek , hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Gündelik olan yaşantılarınızda birtakım hatalar yapacağınıza ve bunun sonucunda ise yapmış olduğunuz hatalardan dolayı bir takım problemler yaşayacağınıza , başınızı derde sokacağınıza , mutsuz günler geçireceğinize yorulur.

Fakat bu sıkıntı ve mutsuzluktan kurtulmak için karşınıza doğru birisinin çıkacağına , bu sayede yaşamış olduğunuz zor günlerden kurtulup , yapmış olduğunuz hatalardan ders alacağınıza delalet eder.

Rüyada Amca Kızını Öptüğünü Görmek

Rüyada amca kızını öptüğünüzü gördüyseniz , hiç ummadığınız bir anda bir yerden alacağınız haber ile çok mutlu olacağınıza ve yaşamış olduğunuz tüm sorunları geride bırakacağınıza,

kısmetinizin tekrardan açılacağına ve eğer gerçekte bekarsanız yakın zaman içerisinde evleneceğinize yorulur.

Rüyada Amca Kızıyla Evlendiğini Görmek

Rüyada amca kızı ile evlendiğinizi görmek , en hayırlı rüyalardan birisidir ve her zaman iyiye tabir edilir.

Evli değilseniz kendi huyunuza benzeyen birisi ile dünya evine gireceğinize ve onunla çok mutlu olacağınıza alamet eder.

  Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Aramak ve Bulmak Ne Demek?
8 yorum

8 thoughts on “Rüyada Amca Kızı Görmek (Diyanet Yorumu)

  1. Rüyamda amca kızımın caney caney caney oynadığını gördüm bu ne anlama geliyor arkadaşlar lütfen açıklarmısınız

  2. Rüyamda amca ķızınin bir sevgilisi varmiş okulda buluşuyorlarmış ve baba annem bi tane ablama vuruyor sonra cocugu dovuyor

  3. 2 ay önce boşamış olduğum karımı rüyamda geri döndüğünü gördüm ama ben o vakit amca kızıyla evlenmiştim. Bende eski karıma ya sen geldin ama öyle olmuyor işte bu işler gibi birşey diyordum. Anlamı ne ola acep?

  4. Amcam kızı ile beraber ahırin kapısına doğru gitik amcam kızı kapıyı açmaya çalıştı ben o arda kalçasına eledim güdü kapıyi açtı içerde inekler vardi onlara bakti yem verdi

  5. Rüyda amcamin kizi bize gelmişti ben ona kadayıf tatlısı verdim o yemedi bana verdi ben yedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.