Rüyada Altına Kaka Yapmak Pislemek, Kabız Ve İshal Olmak

Rüyada altına kaka yapmak , gerçek yaşam da utanç duyulacak bir olaya şahit olacağınıza , sosyal ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayıp küçük bir kaygıya düşeceğinize delalet eder.

Gerçekte sizinle alay edenler yüzünden güven sorunu yaşayacağınıza , sizi bir türlü anlamayan insanlar var olduğuna ve bu yüzden çok üzüleceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , korkmuş olduğunuz bir olayın başınıza geleceğine , korkularınız ile yüzleşeceğinize ve bu sayede hem sıkıntılardan hem de üzüntülerden kurtulacağınıza , arınıp temizleneceğinize ve bundan sonra yeni bir döneme başlayacağınıza alamet eder.

Eğer rüyada herkesin gözü önünde altınızı pislettiğinizi gördüyseniz o zaman arkadaşlarınızı veya ailenizi küçük düşüreceğinize işaret eder.

Rüyada Altına Pislemek Ne Demek?

Rüyada altına pislemek , tüm sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza , huzura ulaşacağınıza , büyük bir servete kavuşup çok rahat edeceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra , değerli mülk edineceğinize ve çok iyi bir şekilde kazanç sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada Kabız Olmak Ne Demek?

Rüyada kabız olduğunuzu gördüyseniz , büyük bir ıstırap içerisinde olacağınıza , zorluklar çekeceğinize , hastalanıp kötü bir duruma düşeceğinize alamet eder.

Bunun haricinde işlerinizin çok kötüye gideceğine , bu duruma çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada İshal Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ishal olduğunuzu gördüyseniz , elinizde ne var ne yoksa dağıtacağınıza , çok tutarsız ve savruk bir hayatınızın olacağına,

dikkatsiz davranışlarınız yüzünden kendinize çok ciddi anlamda zarar vereceğinize , hem maddi hem de manevi olarak zayıflayacağınıza alamet eder.

Rüyada Araba Koltuğu Görmek

3 Yorum

  1. Kaka olarak yazmisiniz kakanin ne demek olduğunu ne için konduğunu araştırın ve düzeltin lütfen

  2. Rüyamda annemi mezarında görüyorum bende mezarın iöçindeyim hayatta oldgu gibi anneme yardımcı oluyordum annem seni kaldırayımı diyorum mezarın içindeyiz sonra annemi mezarındışına çıkıp dolasıyor tekrar geri mezara giriyor acıkmış bende ordayım anneme bakıyormuşum çok etkilendim anlamı nedir

  3. Rüyadmda eniştemi gördüm gerçek hayatta değil vefat etti ihsal olmuş ve Pantalonunu çok pisletmiş ve çok küsülü gidiyordu byan onu görmüştüm ama konuşmamişim ve uyandim ölmüş birini bu şekilde görmek ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu