Rüyada bahçe görmek nedir? İslami Yorum

Rüyada bahçe görmek , rüyayı gören kişinin uzun ömürlü olacağına , evli değilse evleneceğine ve berekete delalet eder. Yani rüyada görülen bahçe her zaman iyiye ve hayra yorumlanır. Kişi için ise bu rüya çok güzeldir.

Rüyada çiçeklerle süslü bir bahçe gördüyseniz , eğer gerçek yaşam da bekarsanız o zaman sizin için bu rüya çok hayırlıdır. Çünkü yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan kişi ile nişanlanacağınıza ya da evleneceğinize yorulur.

Rüyada evinin bahçesini görmek

Rüyada evinizin bahçesini görmek genel olarak temiz olan namusa , güvenceye ve mala işaret eder.

Rüyada ev bahçesi görmek

Rüyada ev bahçesi gördüyseniz , namusunuzu her zaman koruyacağınıza , Allah’ı tesbih edeceğinize , oruç , namaz gibi ibadetlerinizi yapacağınıza , şüphelerinizin yok olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra bu rüya İslam ve din ile yorumlanmaktadır.

Rüyada sahip olduğunuz bahçede olmak , dini kuvvetinizin çok güçlü olacağına , inancınızın tam olduğuna , eğer gerçekte hamileyseniz o zaman kız çocuğunuzun olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının bahçesine girmek

Rüyada başka birisinin bahçesine girdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da faziletli olan insanlarla tanışacağınıza ve bu kişilerle iyi arkadaş olup onlarla beraber hacca gideceğinize işaret eder.

Rüyada çiçekli bahçe görmek

Rüyada çiçekli bahçe gördüyseniz, cennete ulaşmak için her şeyi yapacağınıza , Allah’ın emretmiş olduğu farzları yerine getireceğinize yorulur.

Rüyada bahçeden çiçek toplamak

Rüyada bahçeden çiçek topladığınızı gördüyseniz , yapacağınız bir işte yardımsız kalacağınıza delalet eder.

Rüyada bahçeye ağaç dikmek

Rüyada bahçeye ağaç diktiğinizi gördüyseniz , hem temiz hem huzurlu hem de mutlu bir hayata sahip olacağınıza işaret eder.

  Rüyada 9 (dokuz) Tane Bebek Görmek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.