A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Altın Yüzük Bulmak Taktığını Görmek Ve Kaybetmek

Rüyada altın yüzük bulmak , rüya sahibinin yakın zaman içerisinde hayırlı olan bir işe gireceğine , arzu etmiş olduğu şeylerin gerçek olacağına , umutlarının asla boşa çıkmayacağına ve dileklerinin tek tek gerçekleşeceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra bazı durumlarda bu rüya sıkıntı veya keder olarak yorumlanır.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük gördüyseniz , hayatınızın çok güzel olacağına , hem mutlu hem de huzurlu günler geçireceğinize,

tüm dileklerinizin gerçek olacağına ve ailenizle beraber huzurlu bir yuva kurup çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Bunu haricinde hem maddi hem de manevi olarak çok iyi yerlere geleceğinize , kazancınızın artacağına ve böylelikle mutluluğunuzun da artacağına alamet eder.

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek Neye İşarettir?

Rüyada altın yüzük kaybettiğinizi gördüyseniz , varlıktan bir anda darlığa düşeceğinize , zor bir duruma gireceğinize , maddi olarak zorluklar yaşayacağınıza ve istemiş olduğunuz şeyleri bir türlü gerçekleştiremeyeceğinize alamet eder.

Yani bu rüya genel olarak kişinin sıkıntılı bir döneme girmesine yorulur.

Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada altın yüzük taktığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili bir takım değişiklikler yapacağınıza , hem iş hem de özel hayatınızla ilgili bazı kararlar alıp gerçekleştireceğinize ve alacağınız bu kararlar isabetli olup güzel adımlar atacağınıza işaret eder.

Bir Yorum

  1. Rüyamda copcucunun biri süpürme işi yaparken yerde altinyuzuk. Görür ve bana der acaba sizinki diye benim olmadigi halde alıp pbenimdir diyerekten parmağına takıyorum sonra yanında bitane daha ama bu çok garip bir yüzük görüyorum onunda alıyorum yerden.ama ikinci aldığım yüzüğü parmağına takmıyorum benimdir diyerek sahip çıkıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu