Rüyada Altın Para Görmek (Diyanet Tabiri)

Rüyada altın para görmek , rüyayı gören kişi çekmiş olduğu tüm sıkıntılardan kısa zaman içerisinde kurtulacağına , eline bir yerden toplu para geçeceğine , mala ya da mirasa işaret eder. Bu rüya genel olarak hayırlıdır ve her zaman iyiye yorumlanır.

Ama bazı rüya yorumcularına göre az miktarda görülen altın para sıkıntılara ve kedere yorarlar aynı zaman da uyarıcı bir rüya olarak yorumlarlar.

Bunun haricinde kısa zaman içerisinde yeni bir işe sahip olacağınıza , hem mal hem de paranızın bereketli olacağına , dertlerden kurtulup rahata kavuşacağınıza , huzurlu ve mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Birisine Altın Para Verdiğini Görmek

Rüyada birisine altın para verdiğinizi gördüyseniz , bazı durum veya olaylar karşısında cahilce hareketler yapacağınıza , bilmiş olduğunuz ve bu zamana kadar öğrendiğiniz şeyleri yapmayıp tam tersini yapacağınıza yorulur.

Rüyada Altın Para Bulduğunu Görmek

Rüyada altın para bulduğunuzu gördüyseniz , hem sıkıntı hem de keder ile karşı karşıya kalacağınıza , bu yaşayacağınız sıkıntılar sizi bir hayli sarsacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , evliyseniz ve çocuğunuz varsa ondan hayır göreceğinize , çocuklarınızın hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada Altın Para Dağıtığını Görmek

Rüyada altın para dağıttığınızı gördüyseniz , gerçekte çok hayırsever birisi olduğunuza , yakın çevrenize her türlü yardımı yapacağınıza ve bunu yapmak için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada Alnından Öpmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu