Rüyada Altın Çaldırmak Kaybettiğini Görmek Ne Demek?

Rüyada altın çaldırmak , gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz sıkıntılardan ve dertlerden yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , feraha kavuşacağınıza , çevrenizde bulunan bir yakınınızda destek alıp sorunlarınızı bu şekilde çözeceğinize delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , sizin kısmetlerinize engel olan insanların varlığına yorarlar. Bunun yanı sıra bu rüya genel olarak hastalık olarak da yorumlanmaktadır.

Kişinin kısa süre içerisinde yüksek miktarda para kaybedeceğine , maddi olarak zarara uğrayacağına ve bu yüzden sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek Ne Demek?

Rüyada altın çaldığınızı gördüyseniz , yakınınızda bulunan bir arkadaşınız tarafından kötü bir duruma düşürüleceğinize , arkadaşınızın size düşmanlık yapacağına ve çevreye sizinle ilgili dedikodular yapacağına yorulur.

Bunun haricinde gerçek yaşam da yapmış olduğunuz hatalardan ve günahlardan dolayı tövbe edeceğinize delalet eder.

Bazı yorumculara göre kısa zaman içerisinde kötü bir haber alacağınıza ve bu yüzden moralinizin çok bozuk olacağına işaret eder.

Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada altın bulduğunuzu gördüyseniz , bir mala şahitlik edeceğinize , eğer beş tane altın bulduysanız o zaman da namaza başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Altın Kaybettiğini Görmek

Rüyada altın kaybettiğinizi gördüyseniz , elinizden bazı fırsatların kaçacağına , ibadetlerinize gereken önemi vermeyeceğinize yorulur. Yani bu rüya pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Sevgilini Hamile Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyamda çantamda çeyrek altınımı çalmışlar 5 tane çok arıyorum ve çok üzülüyorum

  2. Selamın aleyküm ruyamda büyük altın masası bedavaya altin dağıtıyordu ben bir büyük kese kağıdını doldurdum ama bir kese kağıdını çaldı altınlarda gitti

  3. Ruyamda bir kadin altinlarimi almis takmis ama daha sonra kolunda gordum ama geri aldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu