Rüya TabirleriA Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Altın Bozdurmak ve Kaybetmek Ne Demek?

Rüyada altın bozdurmak , rüyayı gören kişinin hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , maddi açıdan çok rahatlayacağınıza ve meblağlara sahip olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra mesleki hayatınızda çok iyi atılımlar yapacağınıza , çok başarılı olup mevki olarak yükseleceğinize ve herkes tarafından sevilen sayılan birisi olacağınıza yorulur.

Bu rüyaya olumsuz olarak bakarsak mesleki hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayıp , maddi olarak kayıplar vereceğinize delalet eder.

Rüyada Altın Görmek Nedir?

Rüyada altın gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak isteklerinizin gerçek olacağına,

hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , kapalı olan talihinizin tekrardan açılacağına,

emeklerinizin her zaman karşılığını alacağınıza , çalışmalarınızda çok iyi performans göstereceğinize alamet eder.

Rüyada Külçe Altın Görmek Ne Demek?

Rüyada külçe altın görmek iyiye ve hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan kayıplar yaşayacağına , mesleki hayatınızda sıkıntılar çekeceğinize işaret eder.

Rüyada Altın Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada altın kaybettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız gerektiğine , maddi kayıplar yaşayacağınıza , tutumlu olacağınıza ve tasarruf yapmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek Nedir?

Rüyada altın bilezik kaybettiğinizi gördüyseniz , mesleğinizden yavaşca soğuyacağınıza , gelirinizin azalacağına , maddi açıdan tasarruf yapma yolunda ilerleyeceğinize ve güçlü olacağınıza delalet eder.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu