Rüyada Altın Bilezik Görmek (Diyanet Tabiri)

Rüyada altın bilezik görmek , bu rüyayı gören kişi eğer bir bayan ise o zaman kişisel bakımına özen göstereceğine , giyim kuşamına dikkat edeceğine ve zarafetten çok hoşlanacağına yorulur.

Bunun haricinde her ortamda çok bakımlı ve zarafetli olduğundan dolayı ilgi odağı olacağına , her yerde parıldadığına delalet eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi erkekse o zaman kadında olan her şeyin aksinin olacağına alamet eder.

Rüyayı gören kişinin büyük sıkıntı içerisine gireceğine , dert ve ağırlığa işaret eder.

Bunun yanı sıra güç ve zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek Ne Demek?

Rüyada altın bilezik taktığınızı gördüyseniz , erkek veya bayan olsun hiç fark etmez bu rüya hem hayra hem de iyiye yorumlanır.

Rüyayı gören kişi çevresinde bulunan insanlara her konuda yardım edeceğine , bu yüzden çevresi tarafından sevilip saygı duyulan birisi olacağına ve kişi en büyük desteği her zaman eşinden alacağına delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Bulduğunu Görmek

Rüyada altın bilezik bulduğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da bir şans veya kısmet ile karşılaşacağınıza , gerçek yaşam da eğer bekarsanız karşınıza çıkacak olan birisi ile dünya evine gireceğinize , evliyseniz çocuğunuzun olacağına alamet eder.

Bunun haricinde maddi olarak kazanç elde edeceğinize , birisinden size miras kalacağına veya yatırım yapıp ileride çok zengin birisi olacağınıza alamet eder.

  Rüyada Asker Yolu Beklemek Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Altın Bilezik Görmek (Diyanet Tabiri)

  1. Selamun aleyküm ben rüyamda askerim çatışmaya giriyorum ve bacağımdan vurguluyorum gülüyorum bundan 10 sene önce biri beni bıçaklamıştı bende onu bıçakladım ilk mahkeme mevsi müdafası sonradan ceza aldım yattım çıktım cezaevinde ve dışarda her ay birdefa bu rüyayı görüyorum ve gene aynı rüyanın içinde kendimi köyümün yaylalarında buluyorum çiçeklerin içinde uzanmış ve uç tane güvercin geliyor biri yaralı bacağıma konuyor uyanıyorum manası nedir acaba 10 yıl oldu ve ben her aybırkere bu rüyayı görüyorum tşkl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.