Rüyada Altı (6) Parmak Görmek Ne Demek? İslami Yorumu

Rüyada altı parmak görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin ve şansının açık olacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğine, iş hayatında olumlu gelişmelerin olacağına ve kat kat paralar kazanıp çok mutlu olacağınıza işaret eder. Rüyada altı parmak görmek genel olarak mutluluk , bol kazanç , bereket ve kısmet olarak tabir edilir.

Rüyada Altı Parmağı Olduğunu Görmek

Rüyada altı parmağı olduğunu gördüyseniz , hem bahtınızın hem de kısmetinizin açık olacağına , işlerinizin yoluna gireceğine, beklemediğiniz bir yerden toplu miktarda para elde edeceğinize , büyük kazançlar sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza, aile içerisinde yaşanan tatsız olayların bundan sonra son bulacağına , maddi açıdan kimseye muhtaç olmayacağınıza yorulur.

Rüyada Bitişik Parmak Görmek

Rüyada bitişik parmak gördüyseniz , kendinizin yada yakın çevrenizde bulunan birisinin yakın zaman içerisinde evleneceğine , hayırlı bir evlilik yaparak çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Orta Parmağın Uzun Olduğunu Görmek

Rüyada orta parmağın uzun olduğunu gördüyseniz , iş hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağına , iş yerinde çok başarılı olduğunuz için büyük kazançlar elde edeceğinize ve mevki olarak yükseleceğinize,

şöhret sahibi birisi olup herkes tarafından tanınan birisi olup saygınlık göreceğinize alamet eder.

Rüyada Parmak Görmek

Rüyada görülen el parmakları ile ilgili rüyalar değişik şekilde yorumlanır. Rüyada parmak görmek, bazen kazanç ve ticarette kar etmeye işarettir, şeklinde tabir olunur. Rüyanızda parmağınızı yaladığınızı görmeniz, az bir rızık kazanacağınıza işarettir.

• Rüyanızda parmaklarınızın aralarını açık görmeniz, arkadaşlarınız ve akrabalarınız arasında uygunsuzluk ve dengesizlik olacağına işarettir.

• Cafer-i Sadık (r.a.)’m yorumu: Uykuda görülen parmak rüyaları, şu cihetlere işaretle yorumlanır demiştir. Şöyle ki:

1. Evlada işaretle,

2. Erkek kardeşe işaretle,

3. Hademe-hizmetkara işaretle,

4. Dosta işaretle,

5. Kuvvet, kudrete işaretle,

6. Beş vakit namaza işaretle.

Kişinin rüyada gördüğü parmaklar, bunlardan birine veya bir kaçma işaretle tabir olunur demiştir Cafer-i Sadık (r.a.)

Rüyada Yufka Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Evde eşyaların içinden altın çıkması. Kilolarca yarım altın görmek.kişinin Ayak parmaklarının altı tane olduğunu görmesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu