Rüyada Ağaçtan ve Yerden Meyve Toplamak Görmek Nedir?

Rüyada ağaçtan meyve toplamak , rüyayı gören kişinin rahat bir hayat süreceğine , bolluk ve bereket içerisinde olacağına , ömür boyu her zaman hayırlı işlerle uğraşacağına ve bu işlerde elde edeceği başarılar sayesinde hem mal hem de mülk sahibi olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra elinin bollaşacağına , rızkının büyük oranda artacağına , genel olarak güzellikler içerisinde rahat ve konforlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Uzun zamandan vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını yakın zaman içinde alacağınıza yorulur. Rüyada ağaçtan çürük meyve topladığınızı gördüyseniz , haram olarak kazanacağınız kazanca , mala ve mülke alamet eder. Rüyayı gören kişinin helal olan yollardan uzaklaşıp harama bulaşacağına , hakkı olmayan kazançlar elde edeceğine fakat elde edeceği bu haram mallarının hiçbirisinin hayrını göremeyeceğine ve olumsuz olayların peşini bırakmayacağına yorulur.

Rüyada Yerden Meyve Topladığını Görmek

Rüyada yerden meyve topladığınızı gördüyseniz , büyük fırsatların önünüze çıkacağına , eğer bu fırsatları doğru bir şekilde değerlendirirseniz kazançlı taraf siz olabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan bu fırsatlardan dolayı işlerinizi büyüteceğinize , zengin birisi olacağınıza , yoksulluktan kurtulacağınıza , elinizin bollaşacağına ve bereketin helal yoldan artacağına işaret eder. Aynı zaman da mutlu , konforlu ve huzurlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada dayak görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ruyada Elma agacindan hem muz hem Elma hem kayisi hem uzum yetishtigini gordum bir dalini egdim meyveleri topladim ve bir tabak dilimleyip yedigimi gordum. Lutfen bir agacta o kadar ceshit meyve ne demektir bunu bana yozun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu