Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde müjdeli ve size mutluluk verecek haberler alacağınıza , eğer daha evlenmediyseniz o zaman güzel ve iyi kalpli birisi ile nikahlanacağınıza , rüyada ablasının olduğunu görmek o zaman sürekli olarak onu koruyacağınıza , gözeteceğinize , her işinin arkasında duracağınıza delalet eder.

Rüyada abla görmek, kişi eğer bir kadınsa, bekar ise, yakında iyi bir evlilik yapacağına, evli ise, bir kız çocuğu olacağına işaretle yorumlanır. Rüyayı gören erkek ise, beklemediği bir yerden eline para veya mal geçeceğine veyahut da çok hayırlı bir haber alacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Abla Görmek Diyanet

Diyanet’e göre kişilerin ablalarını rüyalarında görmeleri, kız evladı sahibi olmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, evli olmasalar dahi yanlış kişilerle ilişki kurmaları sonucu bir evlat sahibi olabilirler. Bazı din alimlerine göre, erkek rüya sahiplerinin bu rüyayı görmeleri, elde edecekleri iş fırsatlarının da habercisidir. Erkek kişiler, önlerine sunulan işlerden birkaç tanesini aynı anda yapmaya başlayabilirler. Bu sayede kısa zamanda çok para kazanacaklardır. Ancak çok yorulacakları ve dayanmak zorunda olacakları bir sürece karşı hazırlıklı olmalılardır.

Rüyada Ablayı Öpmek

Rüyada Ablayı Öpmek , hem şansınızın hem de bahtınızın açık olacağına , istikbalinizin parlak olmasına , ablanız tarafından öpülüyorsanız o zaman ailenize çok düşkün birisi olduğunuza işaret eder.

Rüyada Ablası Olduğunu Görmek

Rüyada Ablası Olduğunu Görmek , akrabalarınız , arkadaşlarınız ve çevreniz tarafından çok sevilen birisi olduğunuza , aranan ve özlenen birisi olduğunuza , ailenizin göz bebeği olduğunuza delalet eder.

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek , ablanız gerçek yaşam da yoksa veya ablanızın olmasına rağmen evli olmadığına rağmen ablanızın kocasını gördüyseniz o zaman dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ,

mesleki yaşantınızda yükseleceğinize ve çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Ölen kişinin ömrünün uzun olacağına , mutlu ve sağlıklı bir hayatının olacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Bir kimsenin rüyada kız kardeşini görmesi, hayırlı ve sevinçli bir haber alacağına veya dostlarının, sevenlerinin çoğalacağına veya ferahlığa sevinçli bir olaydan dolayı sevineceğine işarettir. Çünkü kardeşler, birbirini gördüğünde çok sevinirler, gönülleri ferahlar demişlerdir.

• Bir kimsenin rüyada üvey kız kardeşini görmesi, iyi değildir.

Üzüntü, gam ve kedere veya haram bir mala işarettir. Çünkü üvey kardeşler, pek birbirlerini sevmezler demek olur.

Rüyada Büyük Ablayı Görmek

Rüya sahiplerinin büyük ablaları rüyalarına giriyorsa, yakın zamanda kendilerini mutlu edecek bir haber alacaklarının yorumu yapılmıştır. Bazı tabircilere göreyse bu rüya, kişilerin ablalarından ne duyduklarına göre, farklı biçimlerde yorumlanır. Yani rüya sahibi, eğer rüyasında ablasından güzel ve müjdeli bir haber aldıysa gerçek hayatında sevinecek, ancak üzülecekler ya da kötü bir haber duyduklarını görüyorlarsa hayatlarında kendilerini çok üzecek bir durumla karşılaşacakları delalet edilmiştir.

Rüyada Abla İle Konuşmak

Rüyada ablayla sohbet etmek, rüya sahiplerinin işlerinin açılmasına işaret kabul edilmiş bir rüyadır. Özellikle yeni bir işletme açmış ve çalışma hayatına yeni adım atmış kimselerin bu rüyayı görmeleri çok hayırlı kabul edilmiştir. Rüya sahiplerinin ablalarıyla rüyalarında konuştukları konu, kendi hayatlarıyla ilgiliyse ablalarının rüyalarında söyledikleri şeyleri dinlemeleri öğütlenmiştir. Bu tür rüyalar rüya tabircileri tarafından haberci ve işaretçi sayılan rüyalardır. Bu nedenle rüya sahiplerinin ablalarından duyacakları her tavsiye, kendi hayatlarına yön vermeleri için bir fırsat kabul edilir.

Rüyada Evli Ablanı Görmek

Evlenip evden gitmiş ablanın rüyada görülmesi, bazı tabirciler tarafından rüya sahiplerinin ablalarını çok özlediği şeklinde yorumlanmıştır. Özellikle rüya sahiplerinin ablası, evlendikten sonra şehir veya yurt dışında yaşamaya başladıysa ve rüya sahipleri her istediği anda ablalarını göremiyorlarsa, bu duru muhtemel sayılır. Bazı din alimlerine göre bu rüya, bir kadın tarafından görülürse yakın zamanda kız bir bebeğin doğum haberi alınmasına yorumlanmıştır. Erkek tarafından görülmesi durumunda ise beklenmedik bir yerden gelecek paraya delalet sayılmıştır. Bu para çok yüksek bir tutar olmasa da kişilerin acil ihtiyaçlarını giderebilmesi için yararlı olacaktır.

Rüyada Abla İle Kavga Etmek

Rüyada bir konu nedeniyle ablayla edilen kavga, rüya sahibinin insanlarla bağlarını koparmasına delalet sayılmıştır. Bu bağlar, rüya sahiplerinin devamlı olarak tartışıp zıtlaştıkları insanlarla kopabilir. Rüya sahipleri bu kopukluğa üzülmeyecek, aksine kendini hafiflemiş hissedecektir. Bazı rüya tabircilerine göre kişilerin uzaklaşacakları kişiler ablalarıdır. Kişilerin aralarındaki kavgalar, ablalarının istememesine rağmen kişilerin birine karşı sergiledikleri tavır olabilir. Birkaç rüya tabircisi, rüyasında ablasıyla kavga eden kişilerin işlerinden ayrılacakları ve bu ayrılıktan sonra kendileri için daha uygun şartları mevcut bir iş sahibi olacaklarını söylemişlerdir.

Rüyada Ölmüş Ablayı Görmek

Vefat etmiş ablaları, eğer rüya sahiplerinin rüyalarına giriyorsa, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı son bulacağı yorumunda bulunulmuştur. Rüya sahipleri, kurtuldukları sıkıntılar için sadaka verecek ve insanlara iyiliklerde bulunacaktır. Din alimleri, rüya sahiplerinin ablaları için yeterince dua etmediği ya da kabirlerini ziyaret etmemeleri nedeniyle ablalarını rüyalarında gördükleri yorumunda da bulunmuşlardır.

Rüyada Ablanın Ağladığını Görmek

Rüya sahibinin ablasını ağlarken rüyasında görmesi, iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Rüya sahipleri, gerçek hayatlarında çok mutlu olabilecekleri bir birliktelik içine gireceklerdir. Hiç beklemedikleri anda olacak bu birliktelik, rüya sahibinin hem fiziksel hem de psikolojik sağlığı için çok hayırlı olacaktır.
  • Bazı rüya tabircileri de bu rüyayı kişilerin ablalarının gerçek hayatlarında sıkıntı içinde olduklarına ancak kimseye bir şey söyleyememelerine yorumlamıştır. Rüya sahiplerinin ablalarıyla ilgilenmesi ve bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sormaları tavsiye edilmiştir.

Rüyada Abla Ve Akrabaları Görmek

Rüyada akrabaların yanında ablayı görmek, rüya sahiplerinin beklediği tüm şeylerin gerçekleşmesine yorumlanmıştır. Eğer rüya sahibinden birinden bir şeyler bekliyor ya da daha önceden istemişse, yakın zamanda karşılığını alacaktır. Bu istenen şey, rüya sahibinin ablasından istenmiş olabilir.

Rüyada Abla Evi Görmek

Rüyada ablanın evinin görülmesi, rüya sahibinin ablasının durumuna göre yorumlanmıştır:

  • Rüya sahibi eğer bekarsa ve kardeşleriyle beraber baba evinde yaşıyorsa, yakın zamanda bir talibi çıkabilir.
  • Eğer rüya sahibi evliyse ancak eşiyle beraber kendi babasının evinde yaşamaya devam ediyorsa, yeni bir ev alarak bu evden gidecekleri yorumu yapılmıştır.
  • Rüyayı görmüş kişinin ablası evliyse ve kendine ait bir evi varsa, rüya sahibinin kafasını karıştıran şeyleri çözebilmek için ablasına danışacağına delalet edilmiştir.

Rüyada Ablayla Tartışmak

Rüyada ablayla yapılan sözlü tartışma, bazı rüya tabircileri için büyük sözünden çıkmaya delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin tecrübe sahibi olmadıkları konularda aile büyüklerini dinlememeleri, aleyhlerine olacak ve söz konusu konu ile ilgili doğruları biraz acı bir şekilde öğreneceklerdir. Bazı rüya tabircilerine göre, rüya sahiplerinin çok uzun zamandır gerçekleşmesini bekledikleri olaylar birdenbire gerçekleşecek, bu olaydan sonra da rüya sahiplerinin kısmet kapıları ardına kadar açılacaktır.

Rüyada Abla İle Seviştiğini Görmek

Ablayla ilişkiye girmek rüyasının görülmesi, din alimleri tarafından rüya sahibinin harama el uzatmasına delalet edilmiştir. Ancak bazı rüya tabircileri, rüya sahiplerinin ablalarıyla aralarında bir ilişki geçtiğini görmelerini güç ve kudret sahibi birinden yardım görmelerine yormuşlardır. Bu kişi sayesinde, rüya sahipleri de saygınlık kazanacaklardır.

 

Rüyada Kocasının Aldattığını Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. rüyamda ağzımın sol tarafında bir top Boncuk iynesi çok korkuyorum 1 tanesini çıkardım kurtuldum diğerleri de çıkar diyorum çok seviniyorum ne manaya geliyor çook merak ettim ALLAH RAZI OLSUN ŞIMDİDEN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu