A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde müjdeli ve size mutluluk verecek haberler alacağınıza , eğer daha evlenmediyseniz o zaman güzel ve iyi kalpli birisi ile

nikahlanacağınıza , rüyada ablasının olduğunu görmek o zaman sürekli olarak onu koruyacağınıza , gözeteceğinize , her işinin arkasında duracağınıza delalet eder.

Rüyada abla görmek, kişi eğer bir kadınsa, bekar ise, yakında iyi bir evlilik yapacağına, evli ise, bir kız çocuğu olacağına işaretle yorumlanır. Rüyayı gören erkek ise, beklemediği bir yerden eline para veya mal geçeceğine veyahut da çok hayırlı bir haber alacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Ablayı Öpmek

Rüyada Ablayı Öpmek , hem şansınızın hem de bahtınızın açık olacağına , istikbalinizin parlak olmasına , ablanız tarafından öpülüyorsanız o zaman ailenize çok düşkün birisi olduğunuza işaret eder.

Rüyada Ablası Olduğunu Görmek

Rüyada Ablası Olduğunu Görmek , akrabalarınız , arkadaşlarınız ve çevreniz tarafından çok sevilen birisi olduğunuza , aranan ve özlenen birisi olduğunuza , ailenizin göz bebeği olduğunuza delalet eder.

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek , ablanız gerçek yaşam da yoksa veya ablanızın olmasına rağmen evli olmadığına rağmen ablanızın kocasını gördüyseniz o zaman dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ,

mesleki yaşantınızda yükseleceğinize ve çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Ölen kişinin ömrünün uzun olacağına , mutlu ve sağlıklı bir hayatının olacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Bir kimsenin rüyada kız kardeşini görmesi, hayırlı ve sevinçli bir haber alacağına veya dostlarının, sevenlerinin çoğalacağına veya ferahlığa sevinçli bir olaydan dolayı sevineceğine işarettir. Çünkü kardeşler, birbirini gördüğünde çok sevinirler, gönülleri ferahlar demişlerdir.

• Bir kimsenin rüyada üvey kız kardeşini görmesi, iyi değildir.

Üzüntü, gam ve kedere veya haram bir mala işarettir. Çünkü üvey kardeşler, pek birbirlerini sevmezler demek olur.

 

Rüyada Kocasının Aldattığını Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir Yorum

  1. rüyamda ağzımın sol tarafında bir top Boncuk iynesi çok korkuyorum 1 tanesini çıkardım kurtuldum diğerleri de çıkar diyorum çok seviniyorum ne manaya geliyor çook merak ettim ALLAH RAZI OLSUN ŞIMDİDEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu