Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada zombi görmek, kişinin gerçek hayatta yaşadıkları olumsuzlukların aksine olumlu ve faydalı işler yapacağına yorulur. Rüya sahibinin çevresinde bulunan yararı dokunacak, iyi kalpli insanların varlığına işaret eder.

Zorluk yaşadığında rüyayı gören kişinin yanında yardım edecek çok insan olacağına, destek alabileceği iyi kalpli insanların varlığına, hem maddi açıdan hem de manevi açıdan yardımcı insanların olduğuna, tecrübeli ve bilgi sahibi insanların bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin çevresinde bulunan bu insanlar vesilesiyle de olumsuzlukları kısa sürede atlatacağına ve güzel günler yaşayacağına inanılır. Genel olarak güzel günlerin habercisi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hortlak Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçek hayatında olumsuz sonuçlandığı düşünülen işlerin yoluna gireceğine ve fayda sağlayarak ilerleyeceğine yorulur.

Olumlu bir şekilde ilerleyen işler hızlı bir şekilde sonuca ulaşır ve rüya sahibi için mutlu haberler yakındır.

Rüyada Hortlak Görmek İhya

Kişinin Rüyada bir hortlak görmesi, çoktan beri haber alamadığı ve nerede olduğunu da bilmediği bir yakınından haber alacağına işarettir denmiştir.

• Bazı yoruma göre ise, Rüyada hortlak görmek, batmış olan bir malının veya parasının yeniden eline geçeceğine işaretle yorumlanır denmiştir. Böylece hortlak görmek, kaybolmuş bir şeyden haber almaya işaret eder denmiştir.

Rüyada Zombi Olmak

Rüya sahibinin insanlarla ilişkilerinin zayıf olduğuna yorulur. Bu rüyayı gören kişinin asosyal ve içine kapanık bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyayı gören kişi yeniliklere açık olmayan, çevresinde az insan bulunan, sessiz bir insan olarak yorumlanır.

Ve bu yaşam tarzından memnun olan, kendini kalabalığa kapatan bir kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Zombi Öldürmek

Rüyayı gören kişinin yeni başarılar elde edeceğine, kötülüklerden korunmasına, çevresinde kötülük düşünen ve sahtekar insanlardan arınacağına delalet eder.

Gerçek hayattaki inancı ve güveni ile başarılar elde edeceğine, sağlam adımlar atacağına yorulur.

Kendi yoluna bakarak kendine engel olacak olay ve kişileri atlatacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zombi Saldırısına Uğramak

Gören kişi için umut, şans ve başarı olarak düşünülür. Rüya sahibinin hayatında kendini üzen, olumsuz etkileyen engelleri atlatacağına, kişinin kariyer anlamında da istediği seviyeye ulaşacağına işaret eder.

İstekleri ve hedefleri doğrultusunda önüne fırsatlar çıkacağına inanılır.

 

Rüyada Darbuka Görmek

9 Yorum

  1. Bende evde gece olurken bir takım zombilerin geldiyini gördüm

  2. Kardeşim bir depoda mahsur kaldığını ve zombiler gördüğünü söyledi

  3. Arkadaşlar böyle yorumlara inanmayın tam olarak rüya tabiri zombi filmleri sevmek ve izlemek başka açıklaması yok ??

  4. rüyamda annemle ben dışarıdaydık sonra birtakım askerler gelio bizi tuttular ve bir yere götürdüler sonra orayı zombiler bastı

  5. Ben dışardaydım sonra uçaklar bizi bombaladıgı ama ölmedik sonra eve gidip saklandıgım zombiler beni bulmak istedigiler bulamadılar ve hepsi öldüler sonra uyandıgım

  6. Rüyada zombilerin istilasına uğramak spnra da sevdiği bir adamla evlemmek

  7. Babam film seyrediyor ben oynuyom sonra kapıdan zombi giriyor bende kapıya koşuyorum kapıyı tutuyorum birine vuruyom sonra uyanıyom

  8. Merhaba benim adim mehmet ben ruyamda zombilerle savasip insanlari koruyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu