Rüyada Zehirlenmek Nedir? Neye İşarettir?

Rüyada zehirlenmek , rüyayı gören kişinin düşüncesiz bir şekilde hareket edeceğine ve bu yüzden başının belaya gireceğine yorulur. Bunun yanı sıra kişi hiçbir zaman hesabını yapmadan ve ileride ne olacağını bilmeden herhangi bir işlere girerek en sonunda başarısız olup maddi olarak güç kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin durduk yere huzurunun kaçacağına , rahatının bozulacağına ve stresli günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Gazdan Zehirlenmek

Rüyada gazdan zehirlendiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda ayağınızı yorganına göre uzatmadığınızdan dolayı zor durumlarda kalacağınıza , yapmış olduğunuz gereksiz işler yüzünden sürekli olarak aksiliklerle karşı karşıya kalacağınıza ve bu durum karşısında çok üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada Zehir İçmek Ne Demek?

Rüyada zehir içtiğinizi gördüyseniz , şeytana uyacağınıza , hak yolundan şaşıp günaha bulaşacağınıza , para hırsı yüzünden yolsuzluğa ve aynı zaman da arsızlık yapmaya yöneleceğinize işaret eder.

Rüyada Zehirlenerek Ölmek

Rüyada zehirlenerek ölmek genel olarak hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin iyi birisi olduğundan dolayı çevresinde yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğine , bu yüzden herkes tarafından sevilip sayılacağına delalet eder.

Rüyada Zehirlenip Kusmak

Rüyada zehirlenip kustuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da alın teri dökmeden ve emek vermeden herhangi bir lokmaya göz dikmeyeceğinize ve boğazınızdan haram lokma geçmeyeceğine yorulur.

Rüyada Borç Ödemek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu